Magazin

'Eşcinsel çiftler haydi Bodrum'a!'

'Eşcinsel çiftler haydi Bodrum'a!'

Independent on Sunday, eşcinseller için ideal tatil merkezleri arasında Bodrum'u da gösterdi.

İngiliz pazar gazetesi Independent on Sunday, Sevgililer Günü'ne özel çıkardığı turizm ekinde, eşcinsel çiftler için ideal balayı mekânlarını sıraladı; gazetenin listesinde Bodrum da yer aldı.

Gazete, eşcinsellere yönelik 10 organizasyonu tanıtırken, Alternative Holidays adlı şirketin önümüzdeki eylül ayında Bodrum'a düzenlediği eşcinsel turunu da duyurdu. Gazete tura dünyanın dört bir yanından 600 eşcinsel çiftin katılacağını söyledi.

Okuyucularını Türkiye'nin pek açık görüşlü bir ülke olmadığı konusunda uyaran gazete, Bodrum tatilinde deniz sporlarının yanı sıra, tarihi yerlere de gezilerin düzenlendiğini duyurdu. Gazete, gece eğlencelerinin de tur kapsamında olduğunu belirtti.

1 Mart'a kadar rezervasyon yaptıranlara yüzde 10 fiyat indirimi uygulanacağını açıklayan Independent, turun fiyatını ise uçak hariç kişi başına 395 sterlin olarak yazdı.

İşte en ideal tatil mekânları
Independent on Sunday'in eşcinsellere tavsiye ettiği diğer 'ideal tatil merkezleri' ise şöyle: Florida (ABD), Güney Afrika, İzlanda, Melbourne (Avustralya), Montreal (Kanada), Kosta Rika, Buenos Aires (Arjantin), Karayip Adaları, Galler.
(Milliyet)
Yayın tarihi: 13.02.2006
398
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.