Magazin

Ersoy ayrılık sebebini canlı yayında anlattı

Ersoy ayrılık sebebini canlı yayında anlattı

"Popstar Alaturka"da Bülent Ersoy, "Eşim Armağan Bey ile iletişim bozukluğu oldu. O bir travma yaşıyor zamana ihtiyacı var" dedi.

Star TV'nin yarışması ''Popstar Alaturka''nın son programında yine jüri üyelerinin yaptığı açıklamalar, yarışmacıların performanslarını gölgede bıraktı. Geçen hafta Armağan Çağlayan'ın Ebru Gündeş ile Osmantan Erkır'ın evlendiğini ima etmesi magazin gündemini bir anda değiştirmişti.

O günden sonra bu konuda konuşmayan Gündeş, canlı yayında Bülent Ersoy ile evlilik üzerine sohbet etmeye başlayınca laf lafı açtı. Gündeş, Ersoy'a ''Evlenmeden boşananlar var. Ne yapsam acaba ben de mi evlenmekten vazgeçsem?'' diye sordu.

'Her eşini kıskanır'
Bunun üzerine Ersoy, geçen hafta boşanmak için resmen mahkemeye başvurduğu eşi Armağan Uzun ile ilgili olarak şöyle konuştu:

"Eşim Armağan Bey ile iletişim bozukluğu oldu. Ancak negatif bir durum asla olamaz. Her evlilikte olduğu gibi münakaşalarımız bile nefes sesiyle oldu. Bizim zamana ihtiyacımız vardı. Ancak biz bu zamanı aşamadık ve bugünlere geldik. Eşim çok kıymetli ve değerli bir insandır. Birbirimize ne küfür ne de bağırma gibi bir şey oldu. Sadece Armağan bir travma yaşıyor zamana ihtiyacı var. Her kadın eşini kıskanır. Ben de kıskancım, normalde suçu önce hep kendimde ararım ama bu durumda hak sahibiyim ve eşimle aramıza soğukluk girdi" diye konuştu.

Köfte yedi, rahatsızlandı
Reklam arasında tepside getirilen köfteleri iştahla yiyen Ersoy, programa devam etti. Ersoy, daha sonra yayını terk etti. Korumaları yardımıyla kulise ulaşan Ersoy'un midesini bozduğu anlaşıldı. Ersoy, sağlık ekiplerinin yardımıyla kustu, kendini iyi hissedince yayına döndü.
(Milliyet)
Yayın tarihi: 29.01.2008
329
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.