Magazin

Erol Köse'den bir bomba daha

Erol Köse'den bir bomba daha

Tv 8'deki 'Aramızda Kalsın' programına konuk olan Erol Köse, olay yaratacak iddialar ve açıklamalarda bulundu. Güne damgasını vuran ise şarkıcı İntizar'ın çift cinsiyetli olduğu iddiasıydı. İntizar ise iddiayı yalanladı.

Güncellenme tarihi:

İştte Erol Köse'nin açıklamaları:

İNTİZAR'A SORDUM YALANLAMADI

Herkes her şeyi bilir ama konuşmaz. Dile gelmez. Ben bir albüm yapmıştım 'Ihlamurlar Altında' diye. Yıldız Tilbe tarzı yanık şarkılar vardı içinde. O zamanlarda İntizar adlı şarkıcının çift cinsiyetli olduğu iddiası vardır sektörde. Hermafrodit denilen bir şey var. Bu gelen bir iddianın Erol Köse tarafından dile getirilmesidir. Sanatçımken kendisine de sordum, yalanlamadı.

RÜZGAR HAKKINDAKİ AÇIKLAMALARIMDAN PİŞMANIM

Doktor kimliğimi düşününce 'Rüzgar hakkında yaptığım açıklamalardan' pişmanım. Çünkü yaptığım açıklamanın deontolojiye uymadığını düşünüyorum. Hata yaptım. Medyatik kimliğimle doktor kimliğim arasında kaldım. Doktor olarak pişmanım, medyatik kişiliğim açısından bakınca kendimi alkışlıyorum.Ben yeni saygın hayatında, Nil'e mutluluklar dilerim.

"METRES HUKUKİ BİR KAVRAMDIR"

Eskiden zina yasakken evli adamla bearber olan kadına 'metres' denirdi. Bu hukuki bir terimdir. 80'li yılları yaşayan herkes bilir. Hülya Hanım herkesi eleştiriyor ama kendisini unuttu. Ben de kendisine bu durumu hatırlattım. Onun bunun metresi olacaksın, Ricky Martin'in poposunu elleyeceksin. Sonra vatan millet Sakarya...

"TARİH BİR TEK İBRAHİM TATLISES'İ YAZAR"

Şu bir gerçek, röportajlarımda da hep dile getiriyorum. Eğer tarih 'Ey Türkiye bir kişilik kontenjanım var, bir tek sanatçı çıkaracaksınız' diyecekse, ve ses olarak yazacaksa birini bu ülkeden sadece İbrahim Tatlıses'i yazacaktır.

"REHABİLİTASYON KULLANMADAN UYUŞTURUCUYU BIRAKAN TEK SANATÇI"

Bu adama Hülya Avşar da aşık oldu. Sonra baktı ki kültür olarak anlaşamayacaklar, uzadı.İbrahim'in çapkın da bir hayatı vardır, kadına şiddet yönü de vardır. Bunu kendisi de söylemiştir zaten. Uyuşturucu kullandığı bir dönem vardır, rehabilitasyon kullanmadan uyuşturucuyu bırakan tek sanatçıdır. Bu yüzden kendisini takdir ediyorum.

"TÜRKİYE'NİN 20'Lİ YAŞLARDA BİR STARA İHTİYACI VAR"

Murat Boz'un bir kaç yılı heba oldu. Tarkan'ın vokalisti olduğu için silikti. Son 1-2 albümdür sıydıldı o konumundan. Bugün bakıyorsunuz Tarkan 40 yaşında. İhtiyaçlar star doğuruyor. Bu ülkenin 20'li yaşlarda bir stara ihtiyacı var.O da Murat Boz.

"PETEK ÖLENE KADAR YENGEMİZ"

Can Bey eski enerjileri atıyor ve önümüzdeki hafta yepyeni bir eve taşınıyor. Petek Dinçöz ismini zikretmek istemiyorum. Şu anki ilişkisiyle Can Bey'in daha iyi, daha mutlu olduğunu düşünüyorum. Oğulları da bu ilişkisine onay veriyor. Petek ölene kadar bizim gözümüzde yenge olarak kalacak.

"YETİM ÇOCUKTAN BAŞKA NE ROLÜNDE OYNADI"

Oya Aydoğan'ın babası ölmüş yetim çocuğu rolünden başka ne oynadı Emrah? Böyle bir sinema kariyeri yok. Sette büyüyen çiçekler bugün kavak oldu. Alkışlanacak bir sinema hayatın yok senin. Beni Mahsun'la kıyaslamayın diyor. Bakalım Mahsun senin kıyaslanmak istiyor mu? Sanat filmi başarısızları aldığı bir önlemdir.

İNTİZAR'DAN AÇIKLAMA

Haberlerin ardından İntizar bir basın açıklaması yaptı.

"Bu sabah uyandığımda şahsımla ilgili komik bir iddiayla karşılaştım. Sizlerinde bildiği gibi 3 ay önce Hacca gittim. Sanırım yeni çıkan albümümün satış rakamları bazılarını rahatsız etmiş. Çıkan bu haberlere sadece gülüp geçiyorum.ŞEYTAN HER DEVİRDE İNSANLARLA UĞRAŞIR.

İNTİZAR...
Sevgilerimle...

Yayın tarihi: 19.03.2013
462
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.