Magazin

Erol Aksoy aşk denizinde

Erol Aksoy aşk denizinde

Erol Aksoy geçtiğimiz hafta sonu Bodrum'da esmer bir güzelle yakalandı.

Evli ve bir çocuklu işadamı Erol Aksoy geçtiğimiz hafta sonu Bodrum'da esmer bir güzelle OK Dergisi'nin objektiflerine yakalandı. Geçtiğimiz cumartesi günü Bianca Beach'te yakın arkadaşları ve yabancı uyruklu kız arkadaşıyla birlikte denize girerek zaman geçiren Aksoy, günün sonunda özel yatına tek başına gitmiş. Arkasından da kız arkadaşı birlikte görüntülenmemek için tek başına zodyağa binerek tekneye gelmiş. Erol Aksoy teknesinin kaptanını bile yanına almamış. Dümene geçen Aksoy'un yanına gelen kız arkadaşı da Aksoy'un yanına çıkmış ve sarmaş dolaş seyir haline geçmişler.

Yabancı olduğu tahmin edilen kız arkadaşıyla ilk kez görüntülenen Erol Bey'in arkadaşı omzuna başını koyunca ortaya romantik görüntüler çıkmış. Bu kare ikilinin çoktan aşk yaşamaya başladıklarının göstergesi gibi. Uzun yıllardır evli olduğu eşi İnci Aksoy ile aralarının son bir yıldır bozuk olduğu ve ayrılma noktasına geldikleri söylentileri kulaktan kulağa yayılmıştı. Ben de bu haber üzerine dün İnci Aksoy'u aradım. Kendisine Erol Bey'in esmer bir bayanla Bodrum'da teknede sarmaş dolaş görüntülendiğini ve boşanıp boşanmadıklarını sordum. İnci Hanım bana "Ben yurtdışında bir iş seyahatindeydim. Biz boşanmadık. Bu dedikoduların nereden çıktığını anlamıyorum. Bizim genç bir kuzenimiz var. Belki de teknedeki odur" dedi. Ben Erol Bey'in yanındaki kişinin çocuk yaşta olmadığını, fotoğrafların çok romantik ve sarmaş dolaş olduğunu söyleyince güldü ve boşanmadıklarını yineledi. Boşanmadıklarına göre görünen o ki, İnci Hanım'ın yurtdışında olması Erol Bey'in ekmeğine yağ sürmüş.

(Habertürk)
Yayın tarihi: 28.07.2010
330
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.