Magazin

Erkeklerin sekste yaptığı altı hata

Erkeklerin sekste yaptığı altı hata

Erkekler seks hayatlarında genelde benzer hatalar yapıyorlar. Erkek dergisi Men's Health sık yapılan bu yanlışları sizler için derledi.

Güncellenme tarihi:
İşte o hatalar... Seks yarış değildir Seks tabi ki de bir yarış değildir. Partnerinizi keşfedin. Eşinizin kalçalarına ve beline odaklanın. Zihinsel olarak eşinizin hassas noktalarının etrafına konsantre olun ve öperken bu çerçevenin dışına çıkmayın. Eşinizin sinir uçlarını harekete geçirerek onu 'kırmızı noktasına' çekin. Seks varılacak noktaya hemen ulaşmak değildir. Seks bir keşiftir. İyi bir kaşif olun! Aynı anda, aynı yerde Geçmişten kurtulun. Mekan ve zaman değişikliği yapın. Eski alışkanlıklarınızı bırakın. Mesela onu evinizin garajına götürün. Onu arabanızın üstünde taciz etmeye çalışın. Emin olun bu şekilde her ikinizin de hormonları daha hızlı bir şekilde çalışacaktır. Garaj kamuya açık bir yer hissi yaratır ve heyecanı arttırır.
Yaratıcı olmayan bir önsevişme Önsevişme oldukça önemlidir. Bu aşamada mutlaka ortak çalışın. İki taraf da aktif çaba harcasın. Ön sevişme sırasında eşinizin tüm kaygılarını yok etmeye çalışın. Onun tamamen rahatlamasını sağlayarak, ilişkiden alacağınız zevki üst noktalara taşıyın. Düz ve kaba hareketler Cinsel yaşantınızı renklendirmek için alışkanlığınız olmuş davranışları bir kenara bırakın. Mesela, Partnerinizin ellerini bağlayın. Artık sizin üzerinizdeki tişörtü ve pantolono çıkarmak o'nun hayal gücüne kalmış. Şehvetinizi arttırın. TV, sonra seks Televizyon seyredip ardından sekse yönelmek aranızdaki heyecanı baltalayıcı bir durumdur. Televizyon yerine ona kitap okuyun. Ama sessiz sessiz okuyun. Kısık ses testesteronu arttırıcı bir detaydır. Partnerinizin de ilgisini yoğun bir şekilde çeker. Alışılmış el hareketleri Her zamankinden farklı davranışlara ve uyarılara yönelin. Boynuna odaklanın. El hareketleri afrodisyak etkisi yaratır. Ellerinizi havaya kaldırın. Bu kendinizi ona teslim ettiğinizi gösterir. Hormonları daha hızlı çalıştırır. Kendinizi partnerinize teslim edin ama kontrolü elinizde tutun.
Yayın tarihi: 18.12.2007
458
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.