Magazin

Erkekler bizi yanlış tanıyor

Erkekler bizi yanlış tanıyor

Senem Kuyucuoğlu, Boxer dergisine verdiği röportajda kadınlara dair ilginç iddialar ortaya attı.

Best Model 2008 birincisi Senem Kuyucuoğlu, Boxer dergisine birbirinden çarpıcı pozlar verdi. 125 cm'lik bacak boyu ile dikkat çeken ve podyumların en iddialı isimlerinden biri olmasına kesin gözüyle bakılan 17 yaşındaki Kuyucuoğlu, fiziğiyle ortaya koyduğu iddiasını sözleriyle destekliyor!

Süper model nasıl olunur, onların sıradan modellerden ne farkı vardır? Bu soruyu gelmiş geçmiş en iyi süper modellerden Tyra Banks şöyle yanıtlıyor: "Süper modelin sıradan modelden farkı ve erkekler tarafından aynı oranda beğenilmesidir. Kadınlar onlar ne giyse, ne kullansa almak ister. Erkekler de onu çılgınlar gibi arzular. Bu yüzden model podyumda yürürken kadınları ne kadar etkiliyorsa, fotoğraflarıyla da erkeği o kadar etkilemeli..."

Bu argümandan yola çıkınca Senem Kuyucuoğlu'nun da çok kısa bir süre içinde süper model olacağından pek kuşku yok! İddiasını bu yılki Best Model yarışmasında birincilik tacını takarak kanıtlayan genç model, "Erkeklerin kadınlar hakkında yanlış bildiği 10 şey söyler misin?" sorusu karşısında aşağıdaki listeyi sıraladı:

1- Ne kadar gaddar olduğumuzu bilmezler:
Erkekler kadınları çok duygusal zannederler. Asla öyle değil. Kadınlar gerektiğinde erkeklerden bile daha gaddar olabiliyor. Kuyruğuna basmayın yeter!

2- Sakın bizi dayanıksız sanmayın:
Erkekler kadınları çok zayıf zannederler. Hiçbir kadın zayıf değildir. Sadece dışarıya karşı zayıf görünür ki erkek onu sahiplensin. Aslında kadınlar erkeklerden çok daha dayanıklı...

3- Erkeği parmağımızda oynatırız:
Erkekler kontrolün kendi ellerinde olduğunu sanırlar. Ben buna sadece gülüyorum. Bir kadın erkeği parmağında oynatır, erkeğin ruhu bile duymaz.

4- İhanet gerçeği:
Erkekler kadınların aldatmadığını zannederler. Bu zamanda mümkün mü böyle bir şey? Tamamen hurafe bu. Herkes aldatır. Kadınlar daha çok aldatır.

5- Futbol sizin tekelinizde değil:
Erkekler futbolu sevmediğimizi düşünürler. Devam etsinler. Ben Euro 2008'de maç kaçırmadım.

6- En iyi avcı kadındır:
Erkekler "Balık tutmaktan ne anlar bunlar" der. Size öyle geliyor. Kadınlar en iyi avcıdır. Şakaları olmaz.

7- Trafikte kaza yapanlar kim?:
Erkekler kadınların araba kullanamadıklarını iddia ederler. Yazık size. Rallici kadınlar var. Kadınların erkeklerden daha az kaza yaptığını biliyorum.

8- Güç cinse değil karaktere bağlı:
Erkekler kendilerini en güçlü yaratık olarak görürler. Kör oldukları için öyle görüyorlar. En güçlü yaratık diye bir şey yoktur. İnsan karakteri önemli bence...

9- Seven kadın her şeyi fark eder:
Erkekler çapkınlıklarını çaktırmadıklarını düşünürler. Bence bütün erkekler böyle sanmaya devam etsin. Seven kadın her şeyi anlar.

10- Yeni aşk geçmişi unutturur:
Erkekler hayatımızda yeni biri olsa da onları unutmadığımızı sanırlar. Bu da büyük bir yanlış. Bir kadın artık başkasına aşıksa önceki erkekleri tamamen unutmuştur.

'Bacaklarıma bakmayın sinirlenirim'
İşte daha önce Deniz Akkaya, Şenay Akay, Güzide Duran, Sema Şimşek gibi Türkiye'nin en başarılı modellerinin taktığı tacın yeni sahibi Senem Kuyucuoğlu'dan özel itiraflar:

Bacaklarım 125 cm. olduğu için bir yere gittiğim zaman devamlı bana bakıyorlar. İnsanların o şaşkın bakışlarını sevmiyorum. "Ne bakıyorsunuz?" demek geliyor içimden.

En çok bacaklarımı ve dudaklarımı beğeniyorum. En hoşlanmadığım yerim ayaklarım.

Erkeklere güvenmek çok zor. Sırf güven sorunu yüzünden erkek arkadaşım yok.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 09.07.2008
311
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.