Magazin

'Erkekler arada bir aldatmalı, başka kadınla zevklenmeli'

'Erkekler arada bir aldatmalı, başka kadınla zevklenmeli'

Avşar kızı yine konuştu...

Hülya Avşar'ın ilginç açıklamaları sürüyor:

"Sevgiyle başka şeyler oluyor ama seks olmuyor. Kadınlar bazen ihaneti görmezden gelmeli, kendileri de kafalarında başka erkeği hayal etmeli ama bunu icraata dökmemeli!"

Okan Bayülgen'in NTV'de yeni başlayan "Senin Hikayen" programının ilk konuğu Hülya Avşar oldu. Hayatıyla ilgili merak edilen bütün soruları cevaplayan Avşar yine şaşırtan açıklamalar da bulundu.

 • Evliliğimde yaşadığım ihanet bir gecelik ilişki olsa görmezden gelebilirdim ama işin içine aşk girince olay değişiyor. Benim evliliğim zaten o şartlarda bitti. Başka şartlarda bitmezdi. Aşık mıydı bilmiyorum ama 4 yıllık bir ilişki olduğunu öğrendikten sonra bitirmeye karar verdim.

 • Kaya ile evliliğimde ciddi ciddi aldatıldım. Ama tabii ki aldatılma sebebi ne? Güzel olmadığım için mi, olmadığım için mi? Hayır. Belki karşılıklı sıkılmak. Kadınlar kocasını aldatmasa bile onun o noktaya geleceğini hissediyor. Onu o noktada ya tutuyor ya bırakıyor. İstediği gibi oynuyor. Sonunda adın aldatılmış olarak kalıyor. Bu beni rahatsız etmiyor. Aldatılmak belki beni kamçılayan bir şeydir.

 • Mutlu evlilik için erkek arada bir aldatmalı, başka bir kadınla zevklenmeli. Böyle yapan erkekler evliliklerinde daha mutlu oluyorlar. Ben kadınlara da söylüyorum, bırakın arada bir yapsınlar. Yapsınlar ki -ama siz duymadan sizi rencide etmeden- çünkü erkek ve kadın bir süre sonra sıkılıyor.

 • Kadınlar için de aynı şeyleri söylüyorum. Evliliklerde, arkadaşlarınla hangi erkeği beğendiğini konuş, o erkeği hayal et. Kafamda sadece kocam olmalı diye düşünme. Fakat bunu icraata dökme. Kadın bu heyecanı yaşamalı, kocasını da tedirgin edebilmeli.

 • Sevgiyle seks olmuyor, sevgiyle başka şeyler olabiliyor ama seks yapmak olmuyor. Bunun cevabını hala bulamadım. Uzun evliliklerde karı-koca kendisini hala deli gibi seks yapabilecek noktada nasıl tutabilir? Bu çok zor bir şey.

 • Evliysen de değilsen de aldatmak yanlış. Ama beyindeki özgürlüğe hiç bir şekilde engel olamazsın. Her kadın beyniyle kocasını aldatabiliyor.
  (Vatan)
  Yayın tarihi: 21.06.2009
 • 454
  dahafazlası
  YORUMLAR
  Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.