Magazin

Erkek kadını sözlükle anlayacak

Erkek kadını sözlükle anlayacak

Sözlükleriyle ünlü Langenscheidt, erkeklere kadının konuşmasını anlamaya yardımcı olacak rehber bir kitapçık yayınlamayı planlıyor.

İkon haline gelen sarı renkteki yabancı dil sözlükleriyle tanınan Langenscheidt yayın grubu, erkeklerin hayatlarını kolaylaştırmaya hazırlanıyor. Yayın grubunun baş editörü Silke Exius, "Kitapçıktaki her bölüm, tatil veya alışveriş gibi günlük yaşanan olaylarda kadınlar tarafından gönderilen gizli mesajları açığa çıkarıyor ve davranış önerileri sunuyor" dedi.

"Sadece sarılalım"ın gizli manası
Örneğin "Sadece sarılalım" diyerek erkeğin kafasını karıştıran kadının aslında "Bu gece seks yok" demek istediğini anlatan kitapçık 128 sayfadan oluşacak. Ekim ayında piyasaya çıkacak sözlükte, "bir denediği bir çift ayakkabıya erkeğin neden ilgi göstermesini ister" gibi örneklere ve "Erkeğin ayakkabılara bakmasını ister çünkü parasını o ödeyecektir" şeklinde açıklamalara yer veriliyor.
Yayın tarihi: 25.08.2004
328
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.