Magazin

Erkek aldatsın ama çaktırmasın

Erkek aldatsın ama çaktırmasın

Hülya Avşar: Arada bir erkekler bunu yapar, yeter ki çaktırmasın. Kaya'ya da 'Kulağım duymasın ne halt yiyorsan ye' dedim.

Hülya Avşar, başrolünü oynadığı "Kadın İsterse" adlı dizinin her geçen gün yükselen reytingi nedeniyle düzenlenen mini partide ilginç açıklamalarda bulundu. Dizide aldatılan bir kadını oynayan Avşar, bu durumun her kadının başına gelebileceğini söyledi. Bir kadının aldatılmaması için her şeyden önce bakımlı olması gerektiğini belirten sanatçı şöyle konuştu:

"Eğer kendine bakmıyorsa aldatılma ihtimalini yükseltiyor. Şu da bir gerçek ki aldatma olayını abartmamak gerekiyor. Erkekler arada bir kaçamak yaparlar, bunun anlaşılmaz bir tarafı yok. Yeter ki aldattığını karısına belli etmesin. Evlenirken bu gerçeği kabul edeceksin. 'Kocam beni aldatmaz' diye düşünmeyeceksin. Sana sadık kalmayacağını bileceksin. Ben bu görüşümü kocam Kaya'ya da söyledim. 'Ne halt yiyorsan ye ancak kulağıma gelmesin' dedim. Tabii ki tek gecelik olmalı.

Eğer aşık olup giderse bu çok üzücü bir durum. Kadınlar çocuk doğurmaktı, evle ilgilenmekti derken aldatmayı aklına getirmiyor. Ben kadınların da aldatmaya hakkı var diye düşünüyorum."
Yayın tarihi: 02.02.2005
334
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.