Magazin

Erdoğan, filmi için ikiz erkek çocuk arıyor

Erdoğan, filmi için ikiz erkek çocuk arıyor

Yılmaz Erdoğan, ekim ayında çekimlerine başlayacağı yeni filmi 'Kalpsiz Adam' için 10-14 yaşlarında ikiz erkek çocuk arıyor.

Beşiktaş Kültür Merkezi'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, Yılmaz Erdoğan'ın yeni filmi için oyuncu çalışmaları sürüyor. Senaryosunu da Yılmaz Erdoğan'ın yazdığı 'Kalpsiz Adam'ın çekimlerine Ekim ayında başlanacak. Yönetmenliğini de Erdoğan'ın yapacağı film için 10-14 yaşlarında 'birbirlerine tıpa tıp benzeyen' ikiz erkek çocuk aranıyor.

Filmin konusu
Yılmaz Erdoğan'ın canlandıracağı Ramiz karakteri kalpsizdir. Evli ve ikiz çocukları vardır. Kendi evi ve çok özendiği bir arabası vardır. Ramiz'in ömrü hayatında bir defa bir kalbi olduğundan bahis açılır. O da kalp krizi geçirdiğinde. Ramiz'e kalp nakli yapılabilir miydi? Yapılsaydı ne olurdu?

İlgilenenler için
Başvuruda bulunacak ikiz erkek çocukların atbaltaci@bkmonline.net adresine fotoğraflarını ve iletişim bilgilerini göndermeleri ya da 0212 245 81 97 numaralı telefondan bilgi almaları isteniyor.
Yayın tarihi: 09.09.2004
598
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.