Magazin

Erbil yine ayarı kaçırdı

Erbil yine ayarı kaçırdı

Tatlıses, ekranlara yeniden döndü. İlk gece konuğu Erbil'in yine ayarı tutmayınca bildik sözler havada uçuştu. Mehmet Ali Erbil'in ağız ayarı yine tutmadı. Erbil, Star'da yayınlanan İbo Show'da, Fatih Ürek'i karşısında görünce ağzını bozdu.

Bodrum'daki canlı yayına katılan Erbil, stüdyoya ayağını atar atmaz yeni bir polemiğe daha imza attı. Tatlıses, öndeki oturan konukların, protokol olduğunu söylemesine üzerine Erbil, "Ben Cumhurbaşkanı da Başbakan'da dinlerim, ona göre" dedi.

Bu sözlerin ardından, kendisine ayrılan bölüme geçmek için koltuğa yönelen Erbil, Fatih Ürek için yine bildik sözleri sarf etti. İşte biraz da ayarı kaçan o sözleri;

M.A.E: Bunlar kim? (Ön tarafta oturan konukları işaret ediyor)

İ.T: Onlar protokol...

M.A.E: Ben böyle şeyleri çok takarım bilirsiniz ha! Ne Cumhurbaşkanı dinlerim ne de Başbakan bilirsiniz. (Konuklar alkışlıyor)

M.A.E: Hoşgeldiniz... Nereye oturuyorum? Oturacağım yeri göstersene (Fatih Ürek'in kucağına oturuyor).

F.Ü: Ay beni görmedin mi?

M.A.E: Allah belanı vermesin!

F.Ü: Görüyor ama görmüyor. Ben nasıl görülmem Maliciğim.

M.A.E: Bismillahirrahmanirrahim... Şeytan doldurur valla. Ben sana birşey söyliyeyim mi İbrahim, bunun kini şeytan da dolduramaz.

M.A.E: Çak (Ürek'e elini kaldırıyor)

F.Ü: Ya doldurursaaa..

M.A.E: Fatih beni yakalayamaz, yakalasa da gagalayamaz. Fatih beni yakalayamaz yakalasa da gagalayamaz...
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 03.07.2009
298
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.