Magazin

Erbil, Avşar Kızı'na kafayı taktı

Erbil, Avşar Kızı'na kafayı taktı

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, önceki akşam "Hırsız Var" dizisinin çekimlerine katıldı.

Çekim arasında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Erbil, Hülya Avşar'la girdiği "Kart Finans" polemiği hakkında, "Söylediği Kart Finans' kelimesinden dolayı kız arkadaşım Tuğba Coşkun çok incindi. Davayı da kız arkadaşım açıyor.

'Şaka yaptım' diyerek insanların haysiyetine ve onuruna dokunmamak gerekir. O olaydan sonra kendisiyle hiç görüşmedik. Halbuki bir telefon açıp kız arkadaşımdan veya benden özür dileseydi affederdik ve bundan sonra da arayıp özür dilese yine affederiz" dedi.

"Helin Kim?"
Erbil, Helin Avşar'ın "Ablamı destekliyorum" açıklaması hakkında da, "Helin kim ya! Ben öyle birini tanımıyorum, kesinlikle benim muhatabım olamaz" dedi. "Hırsız Var" dizisinde bugüne kadar pek alışık olmadığı bir rolde oynayan Erbil, hapisten yeni çıkan ve yeraltı dünyasıyla bağlantılı, karanlık işlere bulaşmış mafyavari bir işadamını canlandırıyor.

Erbil, film çekimleri biter bitmez, "Hababam Sınıfı" çekimlerine başlayacağını, bu çekimlerde Hülya Avşar'la birlikte oynayacağını belirterek, "Ne kadar kırgınlıklar olsa da biz profesyoneliz" dedi.

Mağaza açıyor
Kendi adını verdiği tişörtleri Mudo mağazalarında satışa sunan Hülya Avşar, yeni açacağı mağazalar zincirinde kullanmadığı bu kez kendi eşyalarını makul fiyatlarla satışa sunacak. Avşar, "Mağazalar zincirini başlatıyorum. Türkiye'nin yanı sıra Avrupa'nın moda merkezlerinde mağazalarım hizmete girecek" dedi.

Yazlığının bulunduğu Ayvalık'ın ünlü sabunlarıyla süsleyeceği ilk mağazasını Nişantaşı'nda açmaya hazırlanan Avşar, kendi mağazasında haftanın bir günü kasada durup satış yapacağını da söylüyor.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 21.08.2004
414
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.