Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

En yetenekli genç Nuri

En yetenekli genç Nuri

Kicker tarafından 249 profesyonel futbolcu arasında yapılan bir araştırmanın sonuçlarına göre, oyuncuların yüzde 48,3'ü Nuri'yi ligdeki en yetenekli futbolcu olarak görüyor.

Bundesliga'da top koşturan profesyonel oyuncuların çoğu, Borussia Dortmund'da oynayan 17 yaşındaki milli futbolcu Nuri Şahin'i ligin en büyük yeteneği olarak görüyor. Spor dergisi Kicker tarafından 249 profesyonel futbolcu arasında yapılan bir araştırmanın sonuçlarına göre, oyuncuların yüzde 48,3'ü Nuri'yi ligdeki en yetenekli futbolcu olarak görüyor.

İkinci Podolski
Derginin haberinde Nuri'nin, bugüne kadar gol atan en genç oyuncu olarak Bundesliga tarihine geçtiği ve Türkiye (A) Milli Takımı'nda da oynadığı, diğer oyunculara göre büyük farkla ligdeki en yetenekli oyuncu olarak görüldüğü ifade edildi. Sıralamada Nuri'yi yüzde 9,6 ile Podolski, yüzde 8,3 ile Kiessling, yüzde 5,2 ile Jansen ve yüzde 3 ile Polanski izledi.
(Hürriyet)
386
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.