Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

'En yakın kız arkadaşım nişanlımı elimden aldı'

'En yakın kız arkadaşım nişanlımı elimden aldı'

Güzel şarkıcı Seda Üren, hayatta en büyük kazığı kız arkadaşlarından yediğini belirterek, "En yakın kız arkadaşım nişanlımı elimden aldı" dedi.

Kanaltürk ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına konuk olan ünlü şarkıcı Seda Üren samimi açıklamalarda bulundu.

Hayatta çok kazık yediğini belirten Üren, ‘En büyük kazığı da kız arkadaşlarımdan yedim. Çok şükür kimseyi elimden almadılar, arkamda bıraktıklarımla yetindiler ‘ dedi.

Seda Üren, ‘Ben bir kız arkadaşımı hayatımdan çıkardıysam, birlikte olduğum bir erkeği hayatımdan çıkardıysam, onlar eğer bir yerde buluşuyor ve birlikte oluyorlarsa; demek ki ben hayatımdan doğru insanları çıkarmışım ki onlar birbirini bulmuşlar ‘ şeklinde konuştu. Üren, ‘En yakın kız arkadaşım nişanlımı elimden aldı ‘ dedi.

"ÜNLÜ OLMAYAN KADINLAR DAHA TEHLİKELİ"

‘Gözyaşlarımdan mutlu olan insanlar var ‘ diyen Üren, ‘Ön planda olan insanların kaderi budur. Ünlü olmayan kadınlar daha tehlikeli ‘ ifadesini kullandı.

"ÖNEMLİ İSİMLER PROGRAMIMI YAYINDAN KALDIRTMAK İSTEDİ"

Sabah proramını yayından kaldırtmak isteyen çok önemli isimler olduğunu da söyleyen Üren, ‘Ama benim programı kaldırtmaya çalışırken onlarınki kalktı ‘ dedi.

509
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.