Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

En seksisi Jolie

En seksisi Jolie

Erkek dergisi FHM'nin tüm dünyada 15 milyondan fazla okuyucusu arasında yaptığı bir ankette, Angelina Jolie dünyanın en seksi kadını seçildi.

Güncellenme tarihi: 05.05.2014
FHM'nin Amerika baskısı yayın yönetmeni Scott Gramling, okuyucularının Angelina Jolie'yi her yönüyle en seksi olarak gördüklerini söyledi. Gramling, güzelliğinin yanı sıra Jolie'nin zekası, açık sözlülüğü ve dünyadaki göçmen çocuklar için yorulmak bilmeksizin gösterdiği gayretle de takdir topladığını ifade etti. BM'nin iyi niyet elçisi BM Mülteciler Yüksek Komiserliği'nin iyi niyet elçileri arasında yer alan 29 yaşındaki Jolie, Kamboçya doğumlu Maddox isimli bir çocuğuda evlat edinmişti. Maddox'un kendisine Afrikalı bir kardeş istediğini söyleyen Jolie, Afrika kökenli bir çocuğu da evlat edineceğini söylemişti. Başkanlık yarışında! Jolie, ABD'de önde gelen ekonomi dergisi Business Week'in İnternet sitesinde devam eden kamuoyu yoklamasına göre de, ABD'lilerin Senatör Hillary Clinton ve Dışişleri Bakanı Condoleezza Rice'ın ardından ilk başkan kadın olarak görmek istedikleri üçüncü kişi. FHM'in anketinde dünyanın en seksi kadınları listesinde ilk 10'u oluşturan diğer isimler ise şöyle: Jennifer Garner Paris Hilton Charlize Theron Halle Berry Alyssa Milano Teri Hatcher Pamela Anderson Scarlett Johansson Lindsay Lohan Spears ilk yüzde yok Listede yer alan diğer isimler arasında ise İngiliz yıldız Keira Knightley, Rus tennis yıldızı Maria Şarapova ve Latin kökenli oyuncu Sofia Vergara da yer aldı. Geçen yıl dünyanın en seksi kadını seçilen Britney Spears ise bu yıl listede ilk yüze bile giremedi. Dünyanın en seksi kadınları listesi, 5 Nisan'da piyasaya çıkacak FHM dergisine ilave olarak yayınlanacak.
476
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.