Magazin

En seksi şehir İstanbul

En seksi şehir İstanbul

Eva Mendes, İstanbul'a duyduğu hayranlığı anlattı.

İstanbul Suada'da dün Magnum tarafından düzenlenen Dünya Haz Zirvesi'ne, içlerinde RTL, Canal Plus, Paris Match gibi medya kuruluşlarının temsilcilerinin de bulunduğu 14 ülkeden 52 gazeteci katıldı. Amerikalı film yıldızı Eva Mendes, bu zirvede Magnum'un Haz elçisi olarak ilk kez dünya basınının önüne çıktı.

Türkiye'den Hürriyet'in katıldığı zirvede Eva Mendes, İstanbul'a duyduğu hayranlığı anlattı.

Bugüne kadar size defalarca dünyanın en seksi kadını olduğunuz söylenmiştir. Peki dünyanın en haz verici kadını olmak nasıl bir his?
Anlatılmaz bir his. Kendimi dünya haz elçisi gibi hissediyorum. Hepimizin günlük hayatımızda daha fazla haz almamız gerekiyor. Aile, iş, çocuklar derken günü yaşamayı unutuyoruz. Hayata eğlenmek için de geldiğimizi herkese
hatırlatacağım.

Eğlenmek için siz neler yapıyorsunuz?
Haftada üç kez masaj yaptırıyorum. Tüm vücuduma bir saatten uzun süren, özel bir masaj... Ve bu masaj sırasında kendime değer verdiğimi sonuna kadar hissediyorum.

Dünyada en çok haz aldığınız şey nedir?
Seyahat etmek. Bu yüzden İstanbul'a geldiğim için çok mutluyum. Magnum'un Haz testini yaptım; mimarlık ve Mısır biliminin bana haz verdiğini anladım.

İstanbul mimarisiyle benim için tam bir görsel şölen oldu. Sultanahmet ve Ayasofya'ya bayıldım. Ayaklarım yerden kesildi.

"Vücudunuzu olduğu gibi kabul etmek önemli"

Son yıllarda tüm reklamcıların aklına seks deyince Latin kökenli kadınlar geliyor. Siz de Latin kökenlisiniz. Kökeniniz ve seks arasında kurulan bu bağlantıyı neye bağlıyorsunuz?
Benim ailem Kübalı. Kübalı kadınlar nasıl gözükürlerse gözüksün, vücutlarını kabullenirler. Ve içgüdüleriyle bağlantıyı hiç koparmadan yaşarlar. İçlerinden geliyorsa pazar yerinin ortasında dans etmeye, şarkı söylemeye başlarlar. Göbeğim var, popom şişkin diye düşünmezler. Bence bu onları seksi yapan en önemli şey.

Çikolata ve dondurma deyince afrodizyak bağlantısından dolayı herkesin aklına seks geliyor. Sizce bazı durumlarda çikolata sekse tercih edilir mi?
İkisinin de yeri ayrı. Ben tam bir çikolata kızıyım, hastasıyım, çok seviyorum. Ama yedikten sonra mutlaka egzersiz yapıyorum. Spor yapmayı asla ihmal etmem. Bu kendime duyduğum saygıdan kaynaklanıyor.

Bir dergiye dünyanın 50 farklı noktasında seks yaptığınızı açıklamıştınız. Siz Türkiye'ye gelmeden bu sözleriniz geldi. Peki, İstanbul'u nasıl buldunuz?

Sizce seksi bir şehir mi?
Hiç abartmıyorum çok seksi. Ve hatta şu anda dünyadaki en seksi ve en favori şehrim. Birinci sırada İstanbul var, Roma ikinciliğe düştü.

Hiç tanıdığınız Türk var mı?
Amerika'da Türk-Amerikan arkadaşlarım var. Hepsiyle çok iyi anlaşıyorum.
Biliyor musunuz hem görünüş hem de ruh olarak çok benziyoruz?

EN SEKSİ YERİM DUDAĞIMDAKİ BENİM
Ekranda göründüğünden çok daha minyon çok daha sıcak. Jennifer Lopez, Salma Hayek gibi diğer Latin güzelleri gibi efsanevi bir poposu yok, bacakları da kalın değil. Vücudunda en çok dudağının üstündeki beni seviyor. Röportaj
sırasında giydiği mavi elbise Moschino, ayakkabıları ise Cassidy marka.

(Hürriyet)
Yayın tarihi: 03.04.2009
407
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.