Magazin

En seksi kadından seks sırları

En seksi kadından seks sırları

Esquire dergisi tarafından yeryüzündeki yaşayan en seksi kadın kadın seçilen Halle Berry, çok mutlu olan cinsel hayatının sırlarını aynı dergiye açıkladı.

Güncellenme tarihi:
"Bilirsiniz söylenen bir şey vardır; kadınlar yaşadıkları orgazmdan sorumludur diye. Buna kesinlikle katılıyorum. Şu anda kesinlikle 22 yaşıma göre çok daha kaliteli orgazmlar yaşıyorum bunun sırrıysa bunun kontrolünü erkeğe bırakmamak" diyen Halle Berry şöyle devam etti: "Bu kendinizi eğitmeniz gereken bir durum, benim küçük hillerim var, ve bekleyerek vakit kaybetmek yerine olayı ben idare ediyorum. Biraz sertlik benim hoşuma giden bir şeydir, örneğin. Kızının babası Gabriel Aubry'yle mutlu bir beraberliği olan Berry, bu ilişkisinin bitmesi halinde kesinlikle birlikte olmayacağı erkek grubu olarak 20'li yaşlardaki erkekleri gösteriyor. Berry'e göre 20'li yaşladaki erkekler henüz yatakta bir kadını mutlu edecek kadar olgun değiller."
Yayın tarihi: 21.10.2008
444
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.