Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

En mükemmel uçuş en pahalı olur

En mükemmel uçuş en pahalı olur

Amerikan Forbes dergisi dünyanın en mükemmel hizmetini sunan havayolu şirketlerini belirledi. Yolculara sunulan konfora göre belirlenen listede şu havayolu şirketleri bulunuyor.

British Airways
New York-Londra bilet fiyatı 11 bin 662 dolar olan BA, yolcularına yatar koltuklar sunuyor. Ceviz, kaşmir ve kadife kaplı kabinler, Rolls-Royce otomobillerin içini aratmıyor.

Cathay Pacific
New York'tan Hong Kong'a 13 bin 884 dolara uçuluyor. Koltuklar yatak haline dönüştürülebiliyor, yolculara battaniye ve pijama veriliyor.Yemekler müşterilerin arzularına göre hazırlanıyor. Her koltuğun 20 kanallı televizyonu bulunuyor. Yolcular, uçuş sırasında elektronik posta da yollayabiliyor.

Emirates
Londra-Dubai bilet fiyatı 6 bin 628 dolar olan bu şirket, müşterilerine havaalanına geliş ve gidişlerinde limuzin tahsis ediyor. Uçuş boyunca yolculara sunulan sekiz çeşit içinde somon balığından kuzu buduna kadar seçenekler bulunuyor. Yolcular, uçuş sırasında 50 film arasından seçim yaparak beğendiklerini seyredebiliyorlar.

Lufthansa
New York-Münih seferinin ücreti 8 bin 510 dolar. First-class'ta koltuklar yatar hale getirilebiliyor. Yolcular arzu ettikleri yiyecekleri ısmarlayabiliyor ve yolculuk sırasında dizüstü bilgisayarlarını kullanabiliyor.

Qantas
Los Angeles-Sydney bileti 12 bin 693 dolar. Koltuklar yatak haline getirilebiliyor.

Singapur Havayolları
New York-Singapur uçuş bedeli 12 bin dolar.Yatak haline gelebilen koltukların yanı sıra yolculara Givenchy tasarımı pijamalar veriliyor. Yolcular, istedikleri yemekleri diledikleri saatte yiyebiliyor.

Güney Afrika Havayolları
New York-Johannesburg 9 bin 200 dolar. 17 saat süren yolculuk sırasında yolcular geniş koltuk aralarında yoga bile yapabiliyorlar. Koltuklar tamamıyla yatar hale getirilebiliyor, yolcular diledikleri saatte beğendikleri filmi seyredebiliyor.

Tayland Havayolları
Los Angeles-Pukhet bileti için 6 bin 628 dolar alan şirket, yolcularını Dom Perignon şampanya ile karşılıyor. Yatak haline dönüştürülen koltuklarda istirahat eden yolcular, kişisel videolarla beğendikleri filmleri izleyebiliyor.

Virgin Atlantic
New York-Londra bilet fiyatı 7 bin 644 dolar olan şirketin uçaklarında koltuklar yatak haline dönüştürülüyor, müşteriler havaalanına özel limuzinlerle getiriliyor ve gece yolculuğu için yolculara pijama, terlik ve battaniye veriliyor. Müşterilere, güzellik ürünlerinden oluşan hediye paketleri de sunuluyor.
481
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.