Magazin

En kral seks kaseti!

En kral seks kaseti!

İsveç Kralı Gustaf'la ilgili iddialara bir yenisi daha eklendi. Bir gece kulübü patronu kralın fahişelerle birlikte olurken çekilmiş görüntülerine sahip olduğunu söyledi.

Kitapta ünlü şarkıcı Camilla Henemark ile kralın 1990'lı yıllarda ilişki yaşadığı öne sürülmüştü.
Kral Carl Gustaf hakkında her gün ortaya yeni bir iddia atılıyor.

İsveç kralı Carl Gustaf'ın başı yeniden, eski seks skandalları ile derde girdi. İsveç'te gece kulübü patronu Mille Markovic, elinde Kral Carl Gustaf'ın fahişelerle birlikte olurken çekilmiş görüntüleri bulunduğunu iddia etti.

Club Power (Güç Kulübü) adlı gece kulübünün sahibi eski boksör ve mafya üyesi Mille Markovic, kitapta geçen fuhuş iddialarının yalan olmadığını savundu ve "Elimdeki video kayıtları iddialarla ilgili hiçbir şüpheye yer vermeyecek" açıklamasında bulundu. 1995 yılında, ünlü aktörlere, fuhuş yaparken ve kokain kullanırken çekilmiş görüntüleriyle şantaj yaptığı gerekçesiyle hapse giren Markovic, "Kralın gerçekte nasıl birisi olduğunu yıllardır söylüyordum ama kimse beni ciddiye almadı. Şimdi elimde görüntüler var. Ancak tekrar hapse girmemek için bu görüntüleri dikkatli kullanacağım" dedi.

İsveç Kralı'nın gece kulüplerinde fahişelerle birlikte olduğu ve ünlü şarkıcı Camilla Henemark ile aşk yaşadığı iddialarının yer aldığı "Gönülsüz Kral" adlı kitap ay başında yayınlandığında tüm dünyada ses getirmiş, eşine sadakati ve ince ruhluluğuyla bilinen Kral'ın imajı sarsılmış ve iddiaları yalanlayamamıştı.

Fuhuşun cezası 6 ay
Uzmanlarsa, bu iddiaların doğruluğunun kanıtlanması halinde ülkenin birçok cevap bekleyen soruyla karşı karşıya kalacağını söylüyorlar. İsveç'te fuhuş yasak ve 6 ay hapis cezası var. Eğer fuhuş iddiaları doğrulanırsa, Kral'a nasıl bir ceza uygulanacağı ve kadınlara kamu bütçesinden ödeme yapılıp yapılmadığı da tartışma konusu olacak.
(Milliyet)
Yayın tarihi: 14.11.2010
982
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.