Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

En kötü kadın oyuncu Lohan

En kötü kadın oyuncu Lohan

Los Angeles'da düzenlenen Bağımsız Ruh Ödülleri töreninde Lindsay Lohan yıln en kötü kadın oyuncusu seçildi.

Oscar'lardan hemen önce, senenin en özgür ruhlu filmleri ve en kötüleri ödüllendi. Önceki gün Los Angeles'da düzenlenen Bağımsız Ruh Ödülleri (Independent Spirit Awards) töreninde 'Juno' üç ödül birden aldı. En İyi Film ve Senaryo ödülleri yanısıra filmin yıldızı Ellen Page, En İyi Oyuncu heykelciğini aldı. Özgür Ruh alanında En İyi Erkek Oyuncu ödülü 'The Savages'daki rolüyle Oscar adayı Philip Seymour Hoffman'ın, Yardımcı Kadın Oyuncu Ödülü 'I'm Not There'de Bob Dylan'ı canlandıran Cate Blanchett'ın oldu.

Ahududu'lar ise Lohan'a
Yılın en kötülerine verilen Ahududu Ödüllerinin hedefinde Lindsay Lohan'ın gişede bir fiyaskoyla sonuçlanan gerilim filmi 'Katilimi Tanıyorum' vardı. En kötü erkek oyuncu, en kötü yardımcı erkek oyuncu ve en kötü yardımcı kadın oyuncu Ahududuları'nın tamamı 'Norbit'te üç farklı tipi canlandıran Eddie Murphy'ye gitti. Aralarında 'en kötü kadın oyuncu' ödülünün de olduğu geriye kalan tüm Ahududular ise 'Katilimi Tanıyorum'un oldu.
(Radikal)
490
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.