Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

En iyi Johnny Depp öpüyor

En iyi Johnny Depp öpüyor

Keira Knightley, son dönemin en gözde kadın oyuncularından. Genç yıldız, kapağını süslediği InStyle dergisine ilginç açıklamalarda bulundu.

Keira'nın fotoğrafları sağda

Amerikalı erkekler ve İngiliz erkekleri arasındaki fark nedir? Keira Knightley, bu soruyu şöyle cevaplıyor:

"İngiliz erkekleri dış görünüşleriyle çok fazla ilgilenmezler. Amerikalı erkeklere güzellik sırlarını sorsanız, size uzun uzun anlatırlar. İngiliz erkekleri ise 'Guinness bira' cevabını verirler. Ben de İngiliz erkeklerinin bu doğallığını seviyorum."

Temmuz kapağını süslediği InStyle dergisine konuşan 21 yaşındaki oyuncu, Amerikalı bir tek erkeği çekici bulduğunu ise gizlemiyor: "Karayip Korsanları" filmindeki rol arkadaşı Johnny Depp. Knightley, "En iyi öpüşen rol arkadaşınız kimdi" sorusuna "Johnny Depp hiç de fena değildi" cevabını veriyor.

ROL ARKADAŞINA AŞIK OLDU
Keira Knightley, Johhny Depp'in çok iyi öpüştüğünü söylese de şu sıralar sırılsıklam aşık. Knightley, bir süredir "Aşk ve Gurur" filmindeki rol arkadaşı İngiliz oyuncu Rupert Friend'le birlikte. Knightley, aşklarının film çekimleri tamamladıktan sonra başladığını söylüyor.
(Hürriyet)
485
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.