Magazin

En havalı kareler burada!

En havalı kareler burada!

İGDAŞ, bu yıl ikincisini düzenlediği En Havalı Kareler Fotoğraf Yarışması’nı İstan’BUL’ teması ile gerçekleştiriyor.

fotoğraf

Tüm profesyonel ve amatör fotoğraf severlerin ücretsiz olarak katılabileceği yarışmada İstanbul’un hiç görülmemiş yüzleri yeniden keşfedilecek.

Her gün yürüdüğümüz sokaklarda daha önce hiç dikkat etmediğimiz ayrıntıları görmeye hazır mısınız?
Siz de çektiğiniz bir fotoğrafla farklı bir hikâyesini yakaladığınız İstanbul’la 22 Mayıs’a kadar yarışmaya katılabilirsiniz.

Başvuru için: http://www.igdas.com.tr/News/Default.aspx?MI=5&CMI=100&NI=132

En “Havalı” Kareler 2012 fotoğraf yarışmasının sonuçları, jüri değerlendirmesinin ardından 29 Mayıs 2012 tarihinde İGDAŞ’ın resmi internet sitesi ww.igdas.com.tr adresinden duyurulacak. Birincisine 5 bin TL, ikincisine 3 bin TL, üçüncüne 2 bin TL ödül verilecek olan yarışmada, İGDAŞ özel ödülü kazanan bin TL, mansiyon kazanan 3 kişiye de her bir eseri için 500’er TL ödenecek. Sergileme alan yarışmacılara ise 200’er TL telif verilecek. En “Havalı” Kareler 2012 fotoğraf yarışmasının sergilenmeye değer bulunan eserleri 4-10 Haziran 2012 tarihleri arasında açılacak sergiyle fotoğraf severler ile buluşacak.

Yayın tarihi: 18.04.2012
574
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.