Magazin

En güzel vücutlar

En güzel vücutlar

Hollywood'da çirkin vücutlu bir yıldız bulmak zordur. Ancak bu güzel vücutlu ünlülerin arasında, bazılarının 'daha' güzel oldukları da bir gerçek!

En güzel vücutlu Hollywood güzelleri sağ taraftaki Foto Galeri'de!

Amerikan US dergisi de, Hollywood'un en güzel vücutlu yıldızlarını seçmek için okurlarına başvurdu. İşte 'En Güzel Vücutlu Hollywood' ünlüleri ve bu vücutlara nasıl ulaştıkları gerçeği!

Jessica Alba
Onun ailesinde güzel vücutlu olmak şöyle dursun, normal kilolu tek bir bile yok! Alba ailesinin tüm kadınları dolgun ve şişman olunca Jessica Alba da, onlara benzememek için büyük çaba harcamış. Günlerini spor salonlarında geçirmiş ve binbir çeşit diyet uygulamış. Bu çabaları boşa gitmediği için de hayatından çok memnun.

Gwen Stefani
Trendsetter olarak anılan rock şarkıcısı Gwen Stefani, vücudunun belden aşağısını kimselerin görmesini istemiyordu. Çünkü bacakları çok çirkindi. Genç şarkıcının vücudunun üst kısmı ideal ölçülere uyarken, bacakları herşeyi berbat ediyordu. Ama hırslı şarkıcı yılmadı, bacaklarının güzelleşmesi için zor egzersizleri seve seve yaptı. Şimdi o da Hollywood'un en güzel vücutlu kadınları arasında.

Beyonce
Beyonce, vücudunun ince olması bir yana, tüm dikkati yuvarlak hatlarıyla çeken bir isim. Günde altı öğün sebze ve meyve ile beslenen yıldız, annesinin de desteğiyle artık bu yuvarlak hatları da oldukça yumuşatmayı başardı. Tek yapması gereken kıvrımlarını korumak.

Christina Aguilera
Ünlü şarkıcı her şey bir yana, mücadeleciliğiyle dikkat çekiyor. 2003 yılında Christina Aguilera, tombul vücuduyla dikkat çekiyordu. Sahnede başarılı olabilmesi için fazla kilolarından kurtulması şart koşulunca, 11 günde fazlalıklarından kurtuluverdi. O 11 günün nasıl geçtiğini ünlü şarkıcıya sakın sormayın.

Jessica Simpson
25 yaşındaki oyuncu Jessica Simpson, bir zamanlar dolgun kalçaları yüzünden aynalara küsmüştü. Fakat uzun ve yorucu egzersizler sayesinde kalçalarını eritmeyi başardı. Şimdi onu sadece eşi değil, tüm Hollywood çok beğeniyor.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 02.08.2005
608
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.