Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

En güzel 10 sarışın

En güzel 10 sarışın

Marilyn Monroe'nun sinemaya adımını atmasıyla birlikte Hollywood'u ele geçiren sarışınların en güzelleri seçildi. Listede bir numara Pamela Anderson.

İnternet sitesi "netscape"in "En Güzel 10 Sarışın" listesinde birbirinden ünlü güzeller yer aldı. Sarışınlığı adeta bir "marka" gibi üzerinde taşıyan Pamela Anderson ipi göğüsledi.

Sahil Güvenlik ile tanıdık
Şov dünyasına elinde can simidi, üzerinde kırmızı mayosuyla sahillerde koşturduğu "Sahil Güvenlik-Baywatch" dizisiyle adım atan, daha sonra fırtınalı beraberlikleri, baterist Tommy Lee ile olaylı evliliği ve boşanması ve sürekli yarattığı skandallarıyla gündemde kalan Anderson, son dönemde duruldu.

Simpson ikinci
Ünlü sunucu ve şarkıcı Jessica Simpson'ın ikinci olduğu listede, MTV'de yayınlanan çöpçatan program "Singled Out"un sunucusu ve model Jenny McCarthy üçüncü oldu.

Sex and the City'nin sarışını 4.
Ekranlara veda eden "Sex and the City" dizisinin meşhur "CarrieBradshaw"u Sarah Jessica Parker listede dördüncü oldu. Kıyafetleriyle dizinin fanatikleri arasında adeta moda akımı yaratan, dizi bittikten sonra bu kıyafetleri düzenlenen açık artırmadakapış kapış satılan Parker'ın "alamet-i farikası" ise sarı saçları.

Saçlarıyla etkiliyor
Birçok ankette "dünyanın en güzel saçlarına" sahip yıldız seçilen Parker, en güzel sarışınlar listesinde de bileğinin hakkıyla yer aldı.

Theron da listede
"Cani" filmiyle Oscar ödülünü kazanan yetenekli ve "akıllı" sarışın Charlize Theron da beşinciliğe layık görüldü. Zevkli giyim tarzı ve modelleri kıskandıran güzelliğiyle meşhur Theron, dünyanın en güzel sarışınları arasında.

'Skandal' kadınsız olur mu?
Şarkıcı Gwen Stefani'nin altıncı, Hilton otellerinin skandallarıyla ünlü varisi Paris Hilton'un yedinci olduğu listedeki engüzel 10 sarışın şöyle:

1- Pamela Anderson
2- Jessica Simpson
3- Jenny McCarthy
4- Sarah Jessica Parker
5- Charlize Theron
6- Gwen Stefani
7- Paris Hilton
8- Nicollette Sheridan
9- Gwyneth Paltrow
10- Kelly Ripa
497
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.