Magazin

En 'edepsiz' Britney, en 'zarif' Angelina

En 'edepsiz' Britney, en 'zarif' Angelina

Eğlence dünyasının, 'en edepsiz' ve 'en zarif' yıldızları belli oldu. Skandallarla dolu yaşamı, müzik kariyerini gölgeleyen Amerikalı şarkıcı Britney Spears, Hollywood ünlülerinin 'en edepsiz'i seçildi. Onu Paris Hilton izledi.

E-Poll Pazar Araştırması adlı kuruluşun, yaşları 2 ile 17 arasında değişen bin 100 çocuk arasında gerçekleştirdiği anket sonuçlarına göre, uzun süredir yarattığı skandallar, iç çamaşırsız fotoğraflar, alkol ve uyuşturucu sorunları, dağılan evliliği gibi nedenlerle gündemden düşmeyen ünlü şarkıcı Britney Spears, 'en edepsizler' dalında birincilik koltuğuna otururken, kendisini yine skandalları ile ünlü Paris Hilton izledi.

Geçtiğimiz günlerde insanlığa ve insanların özgür olmaları için harcanan çabalara katkılardan dolayı 'Özgürlük Ödülü'ne layık görülen Angelina Jolie, 'en zarif' yıldız seçildi. Daha alt yaş grubu çocukların 'en zarif' buldukları Hollywood ünlüsü ise, 'Hannah Montana' dizilerindeki rolü ile üne kavuşan şarkıcı ve oyuncu Miley Cyrus oldu.

Lohan ve Beyonce da edepsiz listesinde
'En edepsiz' ünlüler listesine Lindsay Lohan ile Beyonce da girerken, değerlendiremelerde, 'anne babayı dinlememe', 'kötü niyetlilik ve küstahlık', 'kibirlilik', 'dürüstlük ve kibarlık', 'temizlik', 'yararlı işler yapmak', 'paylaşımcılık' kavramlarının ölçü alındığı belirtildi.
Yayın tarihi: 01.12.2007
521
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.