Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

En büyük korkusu...

En büyük korkusu...

Seksi yıldızın en büyük korkusu...

Güncellenme tarihi: 28.04.2014
Anna Beatriz Barros

ADİL Işık (adL) markasının yüzü olan dünyaca ünlü top model Anna Beatriz Barros, sanal ortamda Türk hayranlarıyla buluştu. Markanın internet platformunda düzenlenen yarışma sonucunda kendisiyle konuşmaya hak kazanan 5 şanslı kişiyle Twitter üzerinden bire bir sohbet eden güzel model, hayranlarının sorularını yanıtladı. Türkiye 'yi ve Türk insanlarını çok sevdiğini söyleyen Barros, "İstanbul mimarisi, yemekleri ve kültürüyle bugüne kadar gördüğüm en mükemmel şehirlerden biri" dedi.

ANNA BEATRİZ BARROS (FOTO GALERİ)

Tarzını en çok beğendiği modacının Cengiz Abazoğlu olduğunu belirten Barros, "Özellikle adL+Cengi zAbazoğlu Kolek-siyonu'nu çok başarılı buldum. Koleksiyondan beğendiğim kıyafetleri bana gönderdiler, şu anda gardırobumu süslüyorlar" diye konuştu.

NAZARDAN KORKUYOR

Güzel model, nazara inandığını da söyledi ve ekledi: "Nazarlığın beni koruduğuna ve iyi şans getirdiğine inanıyorum. Bu yüzden nazar boncuğu takıyorum."

(Habertürk)

537
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.