Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

En büyük hayranını eşiyle izleyecek

En büyük hayranını eşiyle izleyecek

Red Hot Chili Peppers'ın bas gitaristi Flea'nın Twitter'dan ilan-ı aşk ettiği voleybolcu Neslihan Darnel, grubun İstanbul'daki konserini eşiyle en ön sıradan izleyecek.

Neslihan Darnel, kendisine ilan-ı aşk eden Flea’yı izlemeye gidiyor. Dünyaca ünlü müzik grubu Red Hot Chili Peppers’ın bas gitaristi ve sinema oyuncusu Flea, Filenin Sultanları’nın 2012 Londra Olimpiyatları’nda ABD ile oynadığı maçı izlemiş ve Twitter’ına “Neslihan Darnel, sana ilk görüşte aşık oldum” yazmıştı.

Flea, Darnel’in evli ve çocuklu olduğunu hatırlatan Türk takipçilerinden gelen tepki mesajları üzerine de “Tabii ki gerçek bir şey değil, sakin olun” açıklamasını yapmıştı. Flea’nın mesajlarının ardından “Çağrılırsam konserine giderim” diyen Neslihan Darnel, şimdi grubu İstanbul’da izlemeye hazırlanıyor.

Red Hot Chili Peppers, 8 Eylül Cumartesi akşamı Santralİstanbul’da sahneye çıkacak, güzel voleybolcu da eşi Orkun Darnel’le birlikte seyirciler arasında yer alacak. Çift, konseri “Platinum Ring” adını taşıyan sahne önü alandan izleyecek.

(Hürriyet)

Yayın tarihi: 05.09.2012
843
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.