Magazin

En büyük hayali gerçek oldu

En büyük hayali gerçek oldu

Cem Yılmaz "Onunla oynamak en büyük hayalim" dediği sanatçı ile aynı filmde rol alıyor.

Eşkıya (1996), Çiçek Abbas (1981), Aşk Filmlerinin Unutulmaz Yönetmeni (1990) gibi Türk Sinemasının önemli filmlerinde imzası bulunan Yavuz Turgul, son filmi Gönül Yarası'ndan 6 yıl sonra yeni filmi Av Mevsimi'nin çekimlerine başladı. Bu film sadece Turgul için değil, ünlü komedyen Cem Yılmaz için de ayrı bir anlam taşıyor.

Yılmaz, bu filmde "Onunla oynamak en büyük hayalim" dediği Şener Şen ile kamera karşısına geçiyor. Bir cinayet araştırması sırasında hayatları altüst olan üç polisin hikayesini anlatan Av Mevsimi'nin Aralık ayında seyirciyle buluşması planlanıyor. Filmde Cem Yılmaz zor bir cinayeti çözmeye çalışan bir polisi, Şener Şen de ona yardım etmek için emekliyken yeniden göreve dönen eski usta bir polisi canlandıracak. Yılmaz kariyerinde bu filmi çok ciddiye aldığını ve Şener Şen ile oynamanın kendisi için çok önemli olduğunu ifade ederken "Cem Yılmaz ve Şener Şen bir araya geliyor diye kimse bizden komedi filmi beklemesin" diye konuştu. Yapımcılığını Fida Film ve Profilm'in üstlendiği filmde Şen ve Yılmaz'ın yanı sıra Çetin Tekindor, Melisa Sözen ve Okan Yalabık da var.

(Vatan)
Yayın tarihi: 22.04.2010
385
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.