Magazin

En 'baba' Neco

En 'baba' Neco

62 yaşındaki sanatçı Neco, kendisinden 25 yaş küçük eşi İdil Erge'den ikinci kez çocuk sahibi oluyor...

Pop müziğinin ünlü ismi Neco, iki yıl önce evlenip birlikte Bodrum'a yerleştiği kendisinden 25 yaş küçük İdil Erge ile ikinci kez bebek heyecanı yaşıyor. Geçen yıl Leyla ismini verdiği bir kız çocuğu sahibi olan ve "İkinci baharımda Allah bana büyük bir sevgi seli yaşattı" diyen Neco'nun eşinin 4 aylık hamile olduğu öğrenildi. İdil Erge'ye aşık olunca boşandığı Oya Germen'le yaşadığı 33 yıllık evlilikten Ayşe ve Zeynep adında iki kızı olan 62 yaşındaki Neco'nun, 4. çocuğu erkek olacak. Geçen yıl babasına canlı yayında "Baba senin hep kızın oluyor, değil mi?" diye takılan Ayşe Özyılmazel, haberin kendisini mutlu ettiğini söyledi. Özyılmazel, "Evet babam yine baba oluyor. Bu kez bebek erkek, henüz 4 aylık. Duyunca sevindim, babamın mutlu olması beni de mutlu eder" yorumunu yaptı.

'Annem karışmaz'
Annesinin Oya Germen'in bu konuda nasıl yorum yaptığı konusunda da Özyılmazel, "Annem bu konulara karışmaz. Yorum yapacak bir şey yok. Herkes mutlu olsun annem de, biz de herkesin mutlu olmasını isteriz" diye konuştu.
(Milliyet)
Yayın tarihi: 22.07.2010
466
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.