Magazin

Emre de Fatih Aksoy'un eski sevgilisiyle birlikte

Emre de Fatih Aksoy'un eski sevgilisiyle birlikte

Emre Aşık ile Aysun Kayacı'nın evliliğine kesin gözüyle bakılıyordu. Ama çift sürpriz biçimde ayrıldı ve Aysun Kayacı, Med Yapım'ın sahibi Fatih Aksoy'la birlikte olmaya başladı.

Aysun Kayacı, evlilik planları yaparken sürpriz bir kararla Emre Aşık'tan ayrılmış ve rol aldığı 'Çat Kapı' dizisinin yapımcısı ve MED yapımın sahibi Fatih Aksoy ile beraber olmaya başlamıştı.

Aynı dönemde Aksoy'un da uzun zamandır aşk yaşadığı ve evleneveğine kesin gözüyle bakılan MED Yapım'ın yapımcılarından Ayşenur Pirgaip'i Aysun Kayacı yüzünden terk ettiği ileri sürüldü. İlişkilerinin 'üçüncü şahıslar nedeniyle' bittiği söylenen Ayşenur Pirgaip ile Emre Aşık'ın geçtiğimiz günlerde tesadüfen tanışmalarıyla sürpriz bir aşk doğdu.

10 gün önce Anjelique'te tanıştılar
10 gün önce '212' adlı derginin Anjelique'te düzenlediği gecenin konukları arasında Ayşenur Pirgaip ile Emre Aşık da vardı. Pirgaip'in Fatih Aksoy ile ilişkisini Emre bilmiyordu. Pirgaip de söz etmedi. İkili ortak arkadaşları sayesinde tanıştı. O gece telefon numaralarını birbirlerine verdiler. Ayşenur Pirgaip'in başta yaşananlara bir oyun olarak baktığı belirtildi. Ancak Emre Aşık'ın sürekli arayıp sormasından etkilenince bu yeni arkadaşlığın rengi değişti. Pirgaip, birkaç gün sonra da her şeyi göze alarak Emre Aşık'a, Fatih Aksoy'un eski sevgilisi olduğunu açıkladı.

Aşık'ın zor günleri
İddiaya göre Emre Aşık, bu gerçeği öğrenince ne yapacağını şaşırdı. Arkadaşlarına 'Ayşenur'dan gerçekten çok hoşlandım. Ama onunla birlikte olursam Aysun ve Fatih'e misilleme yaptığım sanılacak. Böyle düşünülmesini istemiyorum' diye dert yandı. Ancak yine de duygular ağır bastı ve Ayşenur Pirgaip ile genç futbolcu, söylentileri önemsemeyerek birlikte olmaya başladılar.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 22.07.2005
689
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.