Magazin

Emre Altuğ ve Çağla Şikel'in arası bozuldu!

Emre Altuğ ve Çağla Şikel'in arası bozuldu!

Haklarında çıkan boşanma dedikodularını yalanlayan Emre Altuğ ve Çağla Şikel çiftinin arasının bozuk olduğu öğrenildi...

Geçen ay haklarında yeniden gündeme gelen boşanma dedikodularını yalanlayan Emre Altuğ- Çağla Şikel çiftinin arasının bozuk olduğu öğrenildi.

4 yıl süren inişli çıkışlı ilişkilerini 2008’de nikah masasına taşıyan ve Kuzey ile Uzay isimli iki çocukları olan çiftin son günlerde sık sık kavga ettikleri öne sürüldü. Çiftin evliliğindeki sorunlar Şikel’in geçen ay gece eğlencelerine tek başına çıkmasıyla ortaya çıkmış, bu durum Emre Altuğ’un tepkisine neden olmuştu.


Son olarak 14 Şubat Sevgililer Günü’nde beraber bir etkinliğe katılarak ayrılık dedikodularını samimi görüntüler vererek yalanlayan çiftin bir süredir sık sık birbirine küstüğü konuşuluyor. Altuğ’un bu küslükler sırasında Şikel’in kız arkadaşlarıyla dışarı çıkmasına da kızdığı konuşuluyor. (Milliyet)

Yayın tarihi: 29.03.2013
3069
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.