Magazin

Emrah: Ağlamakla karizma mı çizilir mi?

Emrah: Ağlamakla karizma mı çizilir mi?

Büyü filminin galasında çıkan yangın faciasını yaşayanlardan Emrah, "Ağlayarak karizmayı çizdirdi" eleştirilerine yanıt verdi.

G-Mall Alışveriş Merkezi'nde yapılan 'Büyü' filminin galasında çıkan yangın ve sonrasında yaşanan korku dolu dakikalar, birçok ünlünün yıllarca hafızasından silinmeyecek.

Ayrıca o ünlülerin is içinde kalmış yüzleri, ağlayan görüntüleri de unutulmayacak. Olayın etkisiyle şok geçiren ve kameraların önünde ağlayan ünlü şarkıcı Emrah, 'Gözüme duman falan kaçmadı. Evet ağladım...' dedi.

Emrah eleştirileri şöyle yanıtladı: 'Hayatımda ilk kez ölümle burun buruna geldim. Bir ara nefes alamaz bir haldeydim ve öleceğimizi kabullenmiştim. Dışarı çıktığımıza inanamadım. Ve ağlamaya başladım. Sinirlerim bozulmuştu ve şok geçiriyordum. Sabahın dördüne kadar ağladım. Ağlayarak karizma mı çizilir. Ağlamam beni değiştirmez. Ben yine aynı Emrah'ım. Ayrıca bu çok insani bir duygu, doğal bir tepki. Bu şok durumuna, 'Ağlayarak karizmayı çizdirdi' diye bakılması yanlış. Ben o an karizmayı düşünecek durumda değildim.'
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 17.12.2004
574
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.