Magazin

Eminem'den Jackson'ı kızdıran klip

Eminem'den Jackson'ı kızdıran klip

ABD'li pop yıldızı Michael Jackson, rap şarkıcısı Eminem'in son video klibini sert bir şekilde eleştirerek yayınlanmamasını istedi.

Sözcüsü tarafından yapılan açıklamaya göre Jackson, bir radyoya verdiği demeçte Eminem'in son video klibinde kendisini yansıtma biçimine çok kızdığını söyledi.

Duygusuzca buldu
Jackson, klipteki tasviri çirkin ve saygısızca bulduğunu belirterek, bunun bir parodi olduğunu ancak küçük düşürücü ve duygusuzca bulduğunu anlattı.

TV'lerden istekte bulundu
Söz konusu video kilibinin BET kablolu televizyon yayınından kaldırıldığını hatırlatan Jackson, diğer kanallardan da aynı şeyi yapmalarını istedi.

Jackson'a taş attı
Eminem'in "Just Lose It" adlı şarkısına çektiği video klipte, çocuk tacizi iddialarıyla boğuşan Michael Jackson, bir yatağın kenarında otururken arkasında çocuklar yatağın üstünde zıplar şekilde tasvir ediliyor. Klibin bir başka sahnesinde de yine estetik ameliyatlara atıfta bulunularak Jackson'un burnu yere düşüyor.
Yayın tarihi: 13.10.2004
401
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.