Magazin

Eminem, Madonna'yı da küstürdü

Eminem, Madonna'yı da küstürdü

Madonna, son klibi 'Just Lose It' yüzünden rap müziğin çılgın çocuğu Eminem'e küstü ve kendisini hicvettiği için düet kararından vazgeçti.

Eminem'in müziğini beğenen ve çılgınlıklarını kendi çizgisine yakın bulan Madonna, yeni albümünde düet yapmak üzere genç şarkıcının kapısını çalmaya karar verdi. Tam bu sırada ortaya çıkan 'Just Lose It' adlı klip, Madonna'nın başından kaynar sular dökülmesine neden oldu. Klipte kendisinin kılığına girerek sutyenini başına geçiren, garip garip danslar yapan Eminem'in bu davranışından dolayı alınan Madonna, projesini anında rafa kaldırdı.

Jackson yasaklattı
Eminem'in klibinde arkasında yatağın üzerinde zıplayan çocuklarla, burnu düşerken ve saçları yanarken hicvedilen Michael Jackson, bunun üzerine harekete geçerek müzik kanallarına başvuruda bulunmuş, klibin yasaklanmasını istemişti. Jackson'ın başvurusu üzerine BET adlı kanalda klibin yayını durdurulmuş, MTV ise yayına devam etme kararı almıştı.

Ajan olmak istiyor
Klibine konu olan sanatçılar ayaklanadursun Eminem, yeni hedefini Hollywood olarak belirledi. Albümleri tüm dünyada milyonlarca satan Eminem, '8 Mil' (8 Miles) filmiyle başladığı sinema kariyerini sürdürmek istiyor. Bu amaçla Hollywood'a nazır 4 milyon dolarlık bir malikane satın alan Eminem, özellikle casus filmlerinde rol almak istiyor.

James Bond filmlerine düşkünlüğü bilinen oyuncu, tıpkı onun gibi çevik, eğlenceli, atletik ve mizah gücüne sahip bir ajanı beyazperdede canlandırmak için yanıp tutuşuyor.
Yayın tarihi: 27.10.2004
606
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.