Magazin

Emina sahilde oğlunu kaybetti

Emina sahilde oğlunu kaybetti

Türkbükü'nde bir beach'te güneşlenirken uyuya kalan Emina Sandal bakıcıya emanet ettiği küçük oğlu Yavuz'u kaybetti!

emina sandal

Bakıcıyı ve oğlunu göremeyince büyük panik yaşayan Emina, hemen eşi Mustafa Sandal'ı aradı. Az sonra bakıcıyla Yavuz gelince oğluna sırılıp dakikalarca öptü.

ARKADAŞLARIYLA SAHİLE İNDİ

Ünlü şarkıcı Mustafa Sandal'ın eşi Emina Sandal önceki gün bir grup arkadaşıyla birlikte Bodrum Türkbükü'nde bir beach'e gitti. Mekanda portakal renkli bikinisiyle bütün bakışları üzerine çeken Sandal, yanındaki küçük oğlu Yavuz'u bakıcıya emanet ettikten sonra denize girip güneşlenmeye başladı. Günüşlenirken şezlongda uyuya kalan Emina, uyandığında oğlunu ve bakıcıyı göremeyince büyük panik yaşadı.

GARSONLARDAN YARDIM İSTEDİ

Telaşla etrafa bakınan ama Yavuz'u ve bakıcıyı göremeyen Emina Sandal önce mekandaki görevlilerden yardım istedi. Dakikalar geçmesine rağmen Yavuz bulunamayınca oğlunu kaybettiğini düşünen ve büyük bir korku yaşayan Emina, hemen eşi Mustafa Sandal'ı aradı. Güzel şarkıcı, az sonra bakıcının kucağında Yavuz'la gelmesiyle derin bir oh çekti. Bir zodyakla beache gelen Mustafa Sandal'ın yüzündeki endişe oğlunu görünce yerini gülümsemeye bıraktı.

(Habertürk)

Yayın tarihi: 17.08.2013
1313
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.