Magazin

Emekliler az seks pişmanı

Emekliler az seks pişmanı

'Ah o günler...' anketinden seks çıktı. 65 yaş üstü İngilizlerin yüzde 70'i, "20'li yaşlara geri dönseniz ne yapardınız?" sorusuna 'Daha çok seks' diye cevap verdi.

İngiltere'de emekliler arasında yapılan bir araştırma, çoğunluğun "20'li yaşlara dönebilme imkânı olsaydı daha çok seks yapmayı istediklerini" ortaya koydu.

65 yaş üstü 1500 emekliyi kapsayan araştırma, artık hayatlarının sonbaharına giren bu kişilerin 20'li yaşlarını bir daha yaşayabilmeleri halinde, daha eğlenceli, asi bir yaşam ve ömür boyu çalışılacak tek bir işten ziyade, sık sık değişen işleri yapmayı tercih edeceklerini gösterdi.

Romantik fırsat pişmanlığı
UKTV için yapılan ve sonuçları İngiliz The Guardian gazetesinde yayımlanan araştırmada emeklilerin verdiği tipik cevaplardan biri, "Daha çok seks. Neden bunun bize yanlış bir şey olduğunu anlatmışlardı?" yanıtıydı. Deneklerin yüzde 70'i, hayatlarının altın çağındaki romantik fırsatları kaçırmanın pişmanlığını yaşayarak, daha fazla seks yapmış olmayı istediklerini belirtti.
Yayın tarihi: 21.10.2006
872
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.