Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Elvis'in saçlarını kimse geçemedi

Elvis'in saçlarını kimse geçemedi

Bin 500 erkek arasında yapılan bir anket, 'tüm zamanların en güzel saçlı erkeği'nin Elvis Presley olduğunu gösteriyor.

"Tüm zamanların en güzel saçlı erkeği kim?" İngiltere'deki ünlü mağazalar zinciri Argos'un çalışanları, bu soruya tatminkar bir yanıt bulmak için kolları sıvadı.

Beckham ikinciliği aldı
Bin 500 erkek arasında bir anket düzenleyen Argos, yaptığı araştırmanın sonuçlarını dün açıkladı. Rock and Roll'un kralı Elvis Presley, listenin ilk sırasında yer aldı. 1977'de hayatını kaybetmesine rağmen hâlâ milyonlarca hayranı olan Elvis'in saçları, Real Madrid'in 'metroseksüel' futbolcusu David Beckham'ı geride bıraktı. Saç stilini sürekli değiştiren Beckham, ankette ancak ikinci sırada yer alabildi.

Bob Marley bir ekol
Listenin üçüncü sırasında ise reggae müziğin artık hayatta olmayan kralı Bob Marley yer aldı. Presley ve Marley'in dünyaca bilinen klasik saç şekli göz önünde tutulurken, sürekli imaj değiştiren Beckham için belli bir model göz önüne alınmadı. Tüm saç modellerinin futbolcuya yakıştığı vurgulandı.
Yayın tarihi: 03.01.2005
319
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.