Magazin

Elvis'in hiç bilinmeyen fotoğrafları

Elvis'in hiç bilinmeyen fotoğrafları

1977 yılında hayata veda eden rock'n' roll ilahı Elvis Presley'in gizli yanları, 'Elvis by the Presleys' isimli kitaba malzeme oldu.

Elvis'in eski karısı Priscilla Presley ile kızı Lisa- Marie, 'Elvis By The Presleys' adlı kitapta, rock'n' roll ilahının bilinmeyen yönlerini yazdı. 42 yaşındayken hayata veda eden Elvis'in hiç bilinmeyen fotoğraflarının da yer aldığı kitapta, Priscilla ile Elvis'in tanışması şöyle anlatılıyor: "İlk kez 1959 yılında Almanya'nın Bad Nauheim kentinde karşılaştık. Benim üzerimde mavi-beyaz bir denizci elbisesi vardı. Ben çok utangaçtım. Elvis fotoğraflarından çok daha yakışıklıydı."

"ROMANTİK VE TUTKULUYDU"
Priscilla Presley, 'Elvis By The Presleys'de 1 Mayıs 1967'de Las Vegas'taki düğünlerinin ardından birlikte geçirdikleri ilk geceyi de şu sözlerle ifade ediyor: "Uzun süre ertelediğimiz ilk birleşmemiz Palm Springs'deki evimize dönünce oldu. Beni kucağında eşikten geçirdi, bir taraftan da 'The Hawaiian Wedding Song'u söylüyordu. O kadar romantik ve tutkuluydu ki..."

Lisa-Marie Presley ise kitapta, babasıyla ölümünden önceki son konuşmayı anlattı: "Saat 04.00'de ben hâlâ ayaktaydım. Beni ayakta görünce, 'hemen yatağa git' dedi. Beni öpünce ben hemen koşarak odama gittim. Sonra benim arkamdan odama geldi ve beni bir kez daha öptü. Bu, onu son görüşüm oldu."
Yayın tarihi: 09.05.2005
323
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.