Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Elizabeth Hurley'e koruma ordusu

Elizabeth Hurley'e koruma ordusu

Elizabeth Hurley, Algida dondurmalarının reklam çekimi için geldiği Muğla Akyaka'da gazetecilerden köşe bucak kaçırıldı.

İngiliz ünlü model ve sinema oyuncusu 40 yaşındaki Elizabeth Hurley, Algida dondurmalarının reklam çekimi için geldiği Muğla'nın Ula ilçesine bağlı Akyaka beldesinde gazetecilerden köşe bucak kaçırıldı. Basın mensuplarını şaşırtmak, çekim bölgesinden ayrılmalarım sağlamak için ilk bir saat Hurley'e çok benzeyen bir dublör kullanıldı.

Akyaka iskelesindeki çekimler için çok sıkı güvenlik önlemleri alındı. 60'a yakın özel güvenlikçinin koruduğu Hurley için jandarma da seferber oldu. Korumalar siyah büyük panolar tutarak Hurley'in görüntülenmesini engelledi. Hurley'ın, sıcak hava ve çekimlerin uzaması nedeniyle bunaldığı, sinirlenip tepki gösterdiği öğrenildi.

Figüranlık teklifi
Elizabeth Hurley'i görmek isteyen meraklılar Muğla ve Marmaris'ten Akyaka beldesine gelip çekimleri izlerken, ekibin "Figüranımız olur musunuz?" teklifiyle karşılaştı. 100'ü gönüllü 200 kişi reklam filminde rol aldı. Senaryoya göre Elizabet Hurley, lüks bir yatla Akyaka sahiline geliyor. Burada karaya çıkan yıldız, gazetecilerin akınına uğruyor ve halkın sevgi gösterileriyle karşılanıyor.

3 bin kişi geldi
Gökova körfezinde tekne turu yapan Elizabet Hurley, sahilde güneşleniyor. Gökyüzünden Algida dondurması Magnum ürünü atılıyor ve Elizabeth Hurley dondurmadan bir tane yakalayıp yiyor. Elizabeth Hurley'in beldeye gelişi Gökova'ya da hareketlilik getirdi. İki gün içinde ünlü sanatçıyı görmek için Gökova'yı ziyaret edenlerin sayısı 3 bini aştı.
619
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.