Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Elizabeth Hurley sinemayı bıraktı

Elizabeth Hurley sinemayı bıraktı

Geçtiğimiz yıl Arun Nayar ile evlenen Elizabeth Hurley, artık evinin kadını.

Oğlu için sinemayı bıraktığını belirten yıldız, "Organik tarımla uğraşıyorum, bir tarlam var ve zamanımın büyük kısmı oğluma ait" diyor.

Kids Vakfı ile nasıl bir işbirliği kurdunuz?
- Arkadaşım Rose Monckton katılmam için teklifte bulundu. 12 yaşındaki kızı Domenica, down sendromlu. bu kuruluş, özürlü çocuklar ve onların aileleri için inanılmaz şeyler yapıyor.

Zamanınızı nasıl geçiriyorsunuz?
- Sahil kıyafeti demeyi tercih ettiğim, tasarım ve üretim işim var. Tabii ki birçok yerde modellik yapmaya da devam ediyorum. Bu arada organik tarımla ilgileniyorum.

Oyunculuk yapmayı düşünmüyor musunuz?
- Film çekimleri, çocuğunuz olduğu zaman çok zor. Eğer film işine girersem, iyi bir anne olamam. Şimdi, sahil kıyafetleri için tasarımlara, şirketimi büyütmeye, reklam işlerine ve tarlama odaklanmış durumdayım. Ama tabii ki, zamanımın büyük kısmı oğluma ait.

Sizi oyunculuğa dönmeye ne ikna eder?
- Şu anda bir işkadınıyım ve gerçekten film işinde çok az çalıştım. Daha fazla sinema yapamayacağıma karar verdim. Bu, benim için çok önemli ve zor bir karardı çünkü sinema yapmayı çok seviyorum. Ama uzun süre film çekimleri için evden uzakta kalıp, oğlumu yalnız bırakacak tarzda bir anne olmak istemem. Ama eğer okul tatillerinde büyük bir film teklifi gelirse, kabul ederim.

Bu hafta ilk evlilik yıldönümünüzdü. Evlilik hayatı nasıl gidiyor?
- Kendimi daha güvende hissediyorum ve resmen aile olduğumuz için çok mutluyum. Gelecek için de çok güzel planlarımız var.

Kutlama yapacak mısınız?
- Hindistan'a dönüp, orada kutlama yapmayı düşünüyoruz.

Tamamen Hindistan'a taşınmayı düşünüyor musunuz?
- Arun, sürekli Hindistan'da yaşamamızı istiyor. Ben de onun bu fikrine bayılıyorum. Ne yazık ki, işlerimle ilgili bütün bağlantılarım Londra'da. Ama önümüzdeki 10 yıl içinde oraya taşınabiliriz.

'Seneye bebek yapabiliriz'

Kendinizi nerede evinizde hissediyorsunuz?
- Evim benim için hem Londra hem de Gloucestershire.

Damian ve Arun'un aralarında sıkı bir bağ olduğu hissediliyor.
- Damian, Arun'a bayılıyor ve onlar gerçekten çok yakınlar. Arun ve ben tanıştığımızda Damian henüz dokuz aylıktı.

Bebek yapmayı düşünüyor musunuz?
- Gelecek yıl bir bebek yapabiliriz.
(Hürriyet)
354
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.