Magazin

Elidor birinciliğini Meryem Uzerli ile duyurdu!

Elidor birinciliğini Meryem Uzerli ile duyurdu!

Tüketici tarafından üçüncü kez en sevilen saç bakım markası seçilen Elidor, Meryem Uzerli’nin rol aldığı yeni reklam filmiyle bu başarıyı kutluyor...

Dünyanın en iyi saç bakım uzmanları tarafından geliştirilen Elidor, yalnızca tüketicinin katılımıyla Mediacat ve IPSOS işbirliğiyle her yıl gerçekleştirilen “Lovemark (Sevilen Markalar)” araştırmasında üçüncü kez ilk sıraya yerleşti. En sevilen marka oluşunu Meryem Uzerli’nin rol aldığı bir reklam filmiyle duyuran Elidor, bu başarıyı tüketicilerle kutlayacağının haberini de verdi.


Meryem Uzerli’nin samimiyeti filme yansıyor

Ünlü oyuncu Meryem Uzerli’nin kendine özgü dansları ve sempatik jestleriyle renklenen reklam filminde, Elidor’u geliştiren dünyanın en iyi saç bakım uzmanlarından Rita Hazan, Jamal Hammadi ve Thomas Taw da rol aldı. Tüketicinin beğenisi sayesinde en sevilen markalar sıralamasındaki birinciliğini üç yıldır koruyan Elidor, 5 şanslı Elidor tüketicisini Cannes Film Festivaline götürecek.

Detaylar facebook.com/ElidorTurkiye sayfasından takip edilebilecek.

Mahmure.com Editörü: Duygu ÇELİKKOL

Yayın tarihi: 15.02.2013
2860
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.