Magazin

Eli poposunda hissetmemiş

Eli poposunda hissetmemiş

Talk-show ustası Jay Leno, geçen cuma programına konuk ettiği "Çaresiz Evkadınları" yıldızı Teri Hatcher'a, "Baba Bush poponuza dokundu" dedi.

Hatcher bunu yalanlayınca Leno, olayın videosunu gösterdi. Hatcher, izleyince şok geçirdi. Geçenlerde Los Angeles'ta Baba Bush ile öğle yemeği yiyen Hatcher, böyle dostça bir yemeğin ardından medyada kopan gürültüyü anlamadığını söylemişti.

Leno, baba Bush ile ilişkilerini sorunca "Öteki erkek arkadaşım" diye espri yaptıktan sonra, "Kendisi ve Bayan Bush'un da içinde olduğu bir hayır işine katıldım. Bunu konuşuyorduk yemekte. Yeni Mercedes'imi de anlattım. Çıkarken Mercedes'i görmek istedi ve arabama kadar götürdü. Birileri bir video çekmiş. İzlemedim." Leno, eski başkanın "poposuna dokunduğunu" söyleyince Hatcher, "Bir başkan dokunmuşsa bunu bilirsiniz. Hayır, dokunmadı" diye yalanladı.

Bunun üzerine Leno, videoyu izletti. Baba Bush'un, vedalaşırken poposuna iki kez "pat pat" yaptığını videoda görünce şok geçiren Hatcher, "Şimdi anlıyorum herkesin neden söz ettiğini" dedi.
Yayın tarihi: 22.02.2007
391
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.