Magazin

Eleştirmenler Superman'i beğendi

Eleştirmenler Superman'i beğendi

Eleştirmenler yeni Superman filmini pek beğendi.

Bryan Singer'ın yönettiği 'Superman Returns' (Süpermen Dönüyor), önceki gün eleştirmenlere gösterildi ve dün filmle ilgili olarak pek çok övgü dolu yazı çıktı.

'Superman Dönüyor' hakkında Variety dergisi 'hassas ve yaratıcı', Hollywood Reporter 'geniş kitlelerin gönlünü fethedecek' dedi. Newsweek'in eleştirmeni ise 'Bu ihtişamlı epiğin başından sonuna kadar Singer'ın süper kahramanların en cesuru için büyük bir sevgi ve hayranlık beslediğini hissediyorsunuz' diye yazdı.

Serinin bu yeni filminde Lex Luthor'u Kevin Spacey, Lois Lane'i Kate Bosworth, Superman'i ise genç oyuncu Brandon Routh canlandırıyor.
'Superman Dönüyor', Christopher Reeve'in rol aldığı 1987 yapımı Superman 4'ten bu yana süperkahramanın ilk beyazperde macerası.

Filmde, birkaç yıl ortadan kaybolan Superman'in dünyaya ve sevgilisi Luis Lane'e dönüşü anlatılıyor. Film ABD'de 28 Haziran'da, İngiltere'de 14 Temmuz'da, Türkiye'de 21 Temmuz'da gösterime girecek.
(Radikal)
Yayın tarihi: 21.06.2006
367
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.