Magazin

Elde şampanya Paris geliyor

Elde şampanya Paris geliyor

Yarattığı skandallarla dünya medyasının gündeminden düşmeyen Paris Hilton, dünyanın ilk kutuda satılan şampanyasının tanıtımı için İstanbul'a geliyor.

Seksi güzelin fotoları sağda

Avusturya'nın dünyaca ünlü kayak merkezi Ischgl'de nisan ayında 20 bin kişinin katıldığı bir partiyle tanıtılan kutuda şampanya 'Rich Prosecco'nun Türkiye'deki tanıtımını Paris Hilton yapacak. 27 Ağustos'ta İstanbul Park'ta yapılacak Formula 1 İstanbul Grand Prix'i öncesinde Türkiye pazarına girecek ürünün tanıtımı için İstanbul'a gelecek olan Paris Hilton, 21-25 Temmuz tarihleri arasında Mallorca'da gerçekleşen organizasyonda da bu ürünü tanıttı.

Lüks limuzini de gelecek
Paris Hilton, İstanbul'da her türlü lüksün olduğu kendi limuzinine binecek. Bu süper lüks limuzin Paris Hilton için özel olarak deniz yoluyla İstanbul'a getirilecek. Avusturya'nın ünlü isimlerinden Günther Aloys'un mucidi olduğu kutuda şampanya halen Avusturya, Almanya ve İsviçre'de satılıyor. Paris Hilton'un İstanbul gece hayatına tanıtacağı şampanyanın kutuda olması tadında ve kalitesinde bir değişiklik yaratmıyor.

PARIS'LE TANIŞTI
Ürünü Türkiye'ye getirecek GPG firmasının Halkla İlişkiler Müdürü Nilüfer Koçbeker, Mallorca'da yapılan tanıtımda Paris Hilton'la tanışma fırsatı buldu. Hilton'u çok samimi bulduğunu söyleyen Koçbeker, genç yıldızın isteği üzerine meşhur limuzinini de İstanbul'a getireceklerini söyledi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 07.08.2006
416
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.