Magazin

Elçinin kızına Türk sevgili

Elçinin kızına Türk sevgili

Danimarka Ankara Büyükelçisi Christian Hoppe'in kızı gönlünü bir Türk'e kaptırdı.

Türkiye'deki görev süresi sona eren Danimarka'nın Ankara Büyükelçisi Christian Hoppe ülkesine dönüyor. Ancak, Bilkent Üniversitesi İktisat Bölümü öğrencisi olan manken kızı Liza Türkiye'de kalmaya devam edecek. Liza, erkek arkadaşı Cenk Koçak'la ilk kez babasının veda yemeğinde görüntülendi.

Büyükelçi Christian Hoppe ve eşi Yelena Lykova'nın veda yemeği Ambassador Otel'de yapıldı. Aralarında büyükelçilerin ve Ankara'daki yakın dostlarının da bulunduğu seçkin bir davetli topluluğunun katıldığı yemekte en çok dikkat çeken isim ise Hoppe'nin manken kızı Liza ve Türk sevgilisi Cenk Koçak idi. İlk kez objektiflere poz veren Hoppe ve Koçak yaklaşık iki yıldır birlikte olduklarını söylediler.

Aralarında düzgün ve seviyeli bir ilişki olduğunu belirten ikili, birlikteliklerinin dejenere olmaması için çok fazla görünmek istemediklerini belirttiler.

Ailesinin Türkiye'deki görev süresinin sona erdiğini ve yakında Danimarka'ya döneceklerini belirten Liza Hoppe, 'Ben Ankara'da kalacağım ve üniversitedeki eğitimimi tamamlayacağım' dedi. Hoppe, 'Bir Türk'le evlenir misin?' sorumuza ise 'Olabilir tabii ki' şeklinde cevap verdi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 04.06.2006
384
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.