Magazin

El şakalaşmasına tokatlı cevap!

El şakalaşmasına tokatlı cevap!

Futbolcu Arda Turan'ın, Aşşk Cafe'de eşofmanını çekip şaka yapmak isteyen sevgilisini tokatladığı iddia edildi.

Sabah gazetesi'nden Yavuz Yüksel'in haberine göre, iddiayı yalanlayan Turan 'Sadece şakalaştık' dedi.

Galatasaray'ın parlayan yıldızı ve yeni sezonda kaptanlığın teslim edildiği Arda Turan, 700 bin TL'ye aldığı 34 AT 0110 plakalı Aston Martin marka otomobiliyle önceki akşam Kuruçeşme'deki Aşşk Cafe'ye geldi. İddiaya göre mekânda arkadaşı Eda ile eğlenen Turan gecenin sonuna doğru kız arkadaşıyla şakalaşmaya başladı. Etraftaki şaşkın bakışlara aldırmadan sevgilisiyle el şakaları yaparak eğlenen ikili bilinmeyen bir nedenden tartışmaya başladı. Tartışmanın şiddetiyle sinirlenen Eda isimli genç kadın, ünlü futbolcunun eşofmanını aşağı indirmek isteyince olanlar oldu. Bu harekete çok sinirlenen Turan kalabalığa aldırış etmeden Eda'ya tokat attı ve mekânı terk etmek için dışarıya yöneldi. Ancak kız arkadaşı, ünlü futbolcuyu kolundan tutarak gitmesini engellemeye kalktı. Arda Turan bu sefer arkadaşını, saçlarından tutarak itti ve mekânı hışımla terk etti.

'AYAK ÜSTÜ ŞAKALAŞTIK'
Çıkışta kendisini bekleyen gazetecilerin, Acun Ilıcalı'dan satın aldığı yeni otomobiliyle ilgili sorularına cevap vermeden kafeden ayrılan Arda'nın suratından düşen bin parçaydı. Genç futbolcu gittikten bir süre sonra kız arkadaşı, yakın arkadaşlarının yardımıyla dışarı çıktı ve yüzünü saklayarak, hiçbir şey olmamış gibi davranarak evinin yolunu tuttu. Telefonla görüştüğümüz Arda Turan ise kız arkadaşına tokat attığı iddialarını yalanlayarak, şöyle konuştu: "Hayatımda bir kadına el kaldıracak bir adam değilim. Eda benim eski kız arkadaşım. Aşşk Cafe'ye geldiğimde kendisiyle orada karşılaştım. Ayaküstü sohbet ettik ve iki eski arkadaş olarak sadece şakalaştık. Aramızda itişip kakışma diye bir şey olmadı."

(Hürriyet)
Yayın tarihi: 15.07.2009
370
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.