Magazin

El Kaide, Angelina ile Brad'in peşinde

El Kaide, Angelina ile Brad'in peşinde

El Kaide'nin, Hollywood'un "Brangelina" olarak bilinen ünlü çifti Brad Pitt ve Angelina Jolie'yi tehdit ettiği ortaya çıktı.

Brad Pitt ve Angelina Jolie, El Kaide tarafından kellesi kesilen Wall Street Journal gazetesinin muhabiri Daniel Pearl'ün yaşamıyla ilgili bir film çekiyorlar.

"A Mighty Heart" adlı filmin prodüktörlüğünü Brad Pitt yaparken, Jolie, Pearl'ün eşi Mariane'yi canlandırıyor. Çekimler, Hindistan'ın Pune kentinde yaplıyor.

Pakistan istihbaratı, Hintli yetkilileri uyararak, terörist El Kaide'nin çifti hedef alabileceği uyarısında bulundu. Bu istihbaratın Yeni Delhi'ye ulaşmasının hemen ardından, ünlü çift ve çocuklarının çevresindeki koruma çemberi çok daha kuvvetli hale getirildi. Özel bir İngiliz koruma ekibi çiftin güvenliğini üstlendi.

El Kaide'nin daha önce kameraman ve foto muhabiri kılığına giren militanlarıyla dehşet yarattığını bilen İngiliz koruma ekibi, çifte kimseyi yaklaştırmıyor.
Yayın tarihi: 23.10.2006
631
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.