Magazin

El ele verip kanser merkezi kuracaklar

El ele verip kanser merkezi kuracaklar

Kylie Minogue, 13 yıl önce kanseri yenen ve sözleriyle kendisine güç veren Olivia Newton John ile Avustralya'da bir kanser merkezi kurmayı planlıyor.

Avustralyalı şarkıcı Kylie Minogue, bir konser turnesine ve sevgilisi Olivier Martinez ile evlenmeye hazırlanırken, aldığı bir haberle hayatının akışı birden değişiverdi. Genç şarkıcı, meme kanserine yakalanmıştı ve hiç zaman kaybetmeden ameliyat edilmesi gerekiyordu.

Kaderin bu kötü oyununa rağmen Kylie Minogue, moralini bozmamaya çalıştı. Olivier Martinez de sevgilisinin yanından hiç ayrılmadı. 'Evlenip hemen çocuk sahibi olmak istiyorduk ama bu isteğimizi gerçekleştirmek için bir süre daha beklemek zorundayız' diyerek, daima sevdiği kadının yanında olacağını söyledi. Ameliyattan sonra cerrah Dr. Jenny Senior'ın sözleri ise müjdeli bir haber oldu iki sevgiliye. Cerrah hanım her şeyin yolunda gittiğini açıkladı.

Bütün bunlar olup biterken, Kylie Minogue'a en büyük destek, vatandaşı ünlü şarkıcı Olivia Newton John'dan geldi.

13 yıl önce meme kanserine yakalanıp ameliyat olan 53 yaşındaki şarkıcı, hastalıkla mücadele edebilmek için nelere katlandığını anlatıp, Minogue'a, Avustralya'dan bir mesaj gönderdi:

SAĞLIĞINA KAVUŞACAKSIN
'Sevgili Kylie, kalbim seninle beraber. 13 yıl önce konser turnesine çıkmaya hazırlanırken, kanser beni yolumdan alıkoydu. Ama gördüğün gibi bugün ayaktayım ve sağlığım eskisinden çok daha iyi. Sen de birkaç ay sonra sağlığına kavuşmanın mutluluğunu yaşayacaksın.'

Olivia Newton John, kendi adını taşıyan kanser merkezi için bağış toplamakla meşgul. Avustralya'da Melbourne kentinde kurulacak merkez sayesinde kanser hastalığının erken teşhisi mümkün olacak. Ünlü şarkıcı kanserden kurtulmanın birinci şartının erken teşhis olduğunu zaten hep söylüyor.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 03.06.2005
298
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.