Magazin

Ekranlarda Seda Sayan rezaleti!

Ekranlarda Seda Sayan rezaleti!

Seda Sayan, "Yalnız Değilsiniz" adlı bir program sunmaya başladı.

"Kayıp sevdiklerinizi bulalım, gizli kalmış cinayetleri çözelim" diyerek vatandaşa yardım edeceğini duyuran Kadırgalı'nın ne yazık ki vatandaşın duygularıyla oynayıp izleyicileri kandırdığı ortaya çıktı!

Her fırsatta "En güvenilir ünlüyüm" diyen Sayan'ın düzmece programı 13 Ekim tarihinde ekranlardaydı. Düzmecenin başrolünde ise "Hafize Ana" vardı. Hafize Ana", oğlunu 8 yıldır görmediğini ve buna gelininin sebep olduğunu söyleyerek gözyaşlarını akıttı. Acılı öyküsüyle herkesi duygulandıran Hafize Ana, programın konuğu dedektifleri de seferber etti. Ve birkaç gün sonra Hafize Ana, canlı yayında 28 yaşındaki oğlu Recep'e 8 yıllık hasretin ardından kavuştu.

Yayında gözyaşları sel oldu, Sayan da bu duygusal tablo karşısında ağladı. Ancak ne Hafize Ana, ne Recep ne de yaşananlar gerçekti. Asıl adı Sevil Karviç olan "Hafize Ana", herkesi canlı yayında kandırdı.

Gerçekte "Recep" isminde 28 yaşında bir oğlu bulunmayan Sevil Karviç, 8 yıllık "sözde" hasretine canlı yayında son vermişti! IMC Ajans'ın kadrolu oyuncularından Sevil Karviç, birkaç sene önce yine bu tarz programlarda mağdur olarak ekrana çıkmıştı. "Yalnız Değilsin" de de Hafize Ana rolünü üstlenen 69 yaşındaki oyuncunun gerçek hayatta bir kızı ve 45 yaşlarında bir oğlu var. Sevil Karviç'in oğlu ise Seda Sayan'ın programında bahsettiği gibi İzmir'de kayıp değil annesinin yanında İstanbul'da.

(Sabah)
Yayın tarihi: 17.10.2009
405
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.