Magazin

Ekranda zoraki buluşma

Ekranda zoraki buluşma

8 aydır birbirleriyle görüşmeyen Asena ile İbrahim Tatlıses, dün televizyonda canlı yayında buluştu.

Asena, dün akşam ATV ana haber bülteninde Ali Kırca'nın konuğu oldu. Asena, bir soru üzerine en büyük pişmanlığının 10 yıl önce çevirdiği bir filmde çıplak poz vermesi olduğunu söyledi. Kırca, 'İbrahim Tatlıses'le ilişkinizde peki' diye sorunca, Asena şöyle dedi: 'Keşke İbrahim Tatlıses'i 'Mavi Mavi' filmindeki haliyle bilseydim, benim için o haliyle kalsaydı keşke. Orada da bir aptallık yaptım işte' derken gözyaşlarına engel olamadı.

Ağlayan Asena'yı televizyondan izleyen İbrahim Tatlıses canlı yayına telefonla bağlandı. Tatlıses üzgün bir sesle 'Gözyaşlarına dayanamam ben onun' dedi. Sanatçı sözlerini özetle şöyle sürdürdü: 'Ben kimsenin hayatını tehdit etmedim bir. Hele Asena'nın hiç. Hem ne kadar dört senede şu yaşandı bu yaşandı diyorsa, inanın ki, çok güzel şeyler yaşandı ve çok da güzel şeyler de yaşanacak. Bana göre, tabii ben kendi adıma konuşuyorum. En son kötülük düşüneceğim kişi odur. Saygı ve sevgilerimi iletiyorum, zaten ağladığına dayanamadığım için aradım...' Asena'nın son sözleri ise, 'Ben özgür olmak istiyorum.'
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 09.11.2004
372
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.